Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Wsparcie SEO

Pomoc przy wdrożeniu SEO

Udzielamy fachowej pomocy przy kampaniach SEO i SEM. Mamy 9 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron, sklepów oraz portali internetowych. Nasza wiedza i doświadczenie, pozwalają na skuteczne pozycjonowanie stron.

Wsparcie i pomoc w cenie abonametnu

Dzięki wdrożonemu modelowi rozliczeń w postaci miesięcznego abonamentu, klient otrzymuje od nas również wsparcie mailowe, telefoniczne. Pomagamy w doborze słów kluczowych, optymalizacji strony internetowej, obrazków, kodu strony, a także w dobrze odpowiedniego serwera. Postaw na profesjonalizm, wysoką jakość usług a także bezpieczeństwo.

Doceniamy naszych klientów, wiemy jak wiele trudności sprawia modernizacja strony, dobry dobór słów kluczowych, odpowiednie artykuły na stronę, dobrze zoptymalizowana grafika. Każda witrynę jaką otrzymujemy do analizy, staramy się tak poprawić by jej widoczność po naszych działaniach była znacząca, a ruch zdecydowanie większy.

Pomoc w SEO

Pomagamy w lepszym zrozumieniu co to jest SEO. Edukujemy, informujemy oraz pokazujemy na przykładach dlaczego warto wybrać ofertę SEO naszej firmy. Dzięki wdrożonym mechanizmom pomocy, oraz materiałów edukacyjnych wiemy że klient wybiera świadomie nasze usługi.

Poprawiamy błedy

Dzięki zaawansowanym narzędziom jakie posiadamy. sprawdzamy każdą witrynę pod względem błędów, widoczności oraz możliwych błędach jakie mogą się pojawić na danej stronie. Nasze działania są kierowane bezpośrednio na zniwelowanie przyczyn danego błędu.

Natychmiastowe wsparcie

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9 do 17, ale nasze maile odczytujemy również poza tymi godzinami. W przypadku nagłych awarii, problemów oraz sytuacji nadzwyczajnych jesteśmy wstanie naprawić Twój problem . Nasz nr +48 667-789-789 jest dostępny również po godzinach naszego biura.

Ceryfikat SSL

Brak certyfikatu SSL dla witych posiadających formularze logowania, rejestracji mogą być problemem który warto wyeliminować. W ramach wsparcia SEO wykonujemy taką pomoc dla naszych klientów.

WWW czy bez WWW

Jeden z najczęstszych błędów popełnianych przez właścicieli witryn internetowych. Bardzo często eliminujemy błędy podsiadania 2 osobnych adresów strony które mają tą samą treść. Strona http://nazwa.pl oraz http://www.nazwa.pl dla wyszukiwarki to dwie osobne witryny.

Błąd 404

Dość typowy problem który pojawia się na stronach które już nie istnieją, ale linki pozostały wewnątrz witryny.  W takich przypadkach podejmujemy kroki naprawy podstron lub usunięcia ich z witryny.

Wirus na stronie

Jednym z najczęstszych problemów jakie spotyka się na stronach korzystających z publicznych CMSów lub wtyczek są wirusy. Bardzo często usuwamy takie ataki na strony klientów. Używamy sprawdzonych metod usuwania wirusów, a także zabezpieczamy strony przed ponownym atakiem.

Zamów usługę wsparcia

Zamów usługę wsparcia dla Twojej strony internetowej. Pomożemy w kwestiach technicznych oraz merytorycznych. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz wiedzy.

Email biuro@wypozycjonowanie.pl

Zadzwoń! +48 667-789-789

Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789