Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Usuwanie filtra Google

Brak ruchu i pozycji w wyszukiwarce

Twoja strona otrzymała karę za różne techniki SEO? Może dokonałeś zmian po których strona zamiast pojawiać się wyżej nagle wypadła z indeksu, lub straciła pozycje? Sprawdź naszą ofertę na usuwanie filtra z wyszukiwarki Google i odzyskaj swój utracony ruch.

Jak rozpoznać karę Google?

Przyczyn nałożenia karty na stronę internetowych może być wiele. W zależności od nałożonej kary, a rozróżniamy

  • filtr ręczny (manualny) – nałożony przez pracownika Google (Google Quality Rater)
  • filtr algorytmiczny – nałożony automatycznie przez algorytm Google

może to być przyczyna leżąca po stronie linków zewnętrznych, treści, lub czynnika blokującego roboty wyszukiwarki. W wyszukiwarce Goolge działa kilka algorytmów, które są odpowiedzialne za jak najlepsze dostarczanie wyników wyszukiwania. Często zdarza się że strony łamiące zasady SEO otrzymują karty. Karę możemy rozpoznać po szybkim spadku ruchu, spadku pozycji w wynikach wyszukiwania lub po otrzymaniu stosownego komunikatu w narzędziach dla webmasterów

 

Jak usuwamy filtr Google?

Jak wyjść z filtra Google? Najlepszym sposobem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy która dokona obszernego sprawdzenia co jest przyczyną wystąpienia filtra i przygotowuje stosowny plan działania który spowoduje że dana witryna powróci na wysokie pozycje.

Wyjście z filtra wyszukiwarki jest procesem długotrwałym, w zależności od rodzaju filtra, wyjście może zająć nawet kilka miesięcy. Najważniejsza jest diagnoza problemu i skuteczny plan działania, dlatego postaw na profesjonalizm i zamów usługę usunięcia filtra z wyszukiwarki Google.

Nadmiar słów kluczowych

Przesycenie słów kluczowych to typowa kara wyszukiwarki. Źle zoptymalizowana strona, nie przyniesie pożądanego rezultatu.

Słaba treść

Źle zoptymalizowana, lub zduplikowana treść jest bardzo słabo oceniania przez co strona może nie pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Słabe linki zewnętrzne

Nadmiar słów kluczowych w linkach zewnętrznych, linki ze słabo jakościowych stron, a także linki z płatnych systemów to typowy problem stron z filtrem.

Włamania na stronę

Częstym problemem są włamania na strony, zmiana przekierowania na strony ze spamem, a także pozostawienie linków do mało wiarygodnych źródeł skutkuje karą nałożoną na stronę.

Usługa usunięcia filtru wyszukiwarki

Odzyskaj ruch, pozycje i spraw by twoja strona ponownie pojawiła się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Usuń filtr dzięki przekazaniu strony profesjonalistom.

 Email biuro@wypozycjonowanie.pl

Zadzwoń! +48 667-789-789

Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789