Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Zabrze

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Zabrze

Nasza agencja marketingowa zajmie się pozycjonowaniem twojej strony nie tylko regionalnie, ale także na terenie całego kraju. Jesteśmy skuteczni, profesjonalnie oraz doświadczeni. Jeżeli chcesz zatrudnić najlepszych fachowców marketingowych, to zapraszamy do nas!

Pozycjonowanie Zabrze - oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

Oznacza to nic innego jak profesjonalne podejście do pozycjonowania strony internetowej. Jeżeli chcesz promować swoją firmę w internecie, musisz to robić rzetelnie. Warto postawić na doświadczoną agencję marketingową, która posiada odpowiednie narzędzia oraz dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem na ten temat.

Wybierając naszą firmę, otrzymujesz:

Profesjonalne wsparcie SEO — edukujemy swoich klientów, jakich błędów nie popełniać, jakie treści są wartościowe dla strony i jak wdrażać odpowiednie zmiany.

Wartościowe treści — teksty są bardzo ważnym elementem każdej strony internetowej. Warto zadbać, aby były jak najwyższej jakości i zawierały odpowiednie słowa kluczowe.

Optymalizację strony — poprawienie szybkości strony oraz optymalizacja kodu HTML.

Dostosowanie strony do wymogów urządzeń mobilnych — witryna ma być idealnie widoczna na każdym mobilnym urządzeniu. Użytkownik powinien się z łatwością po niej poruszać. 

Przeprowadzenie pełnowartościowego audytu — audyt to nic innego jak dogłębna analiza strony. Audyt jest raportem, który informuje o błędach wyświetlanych na stronie.

Pomoc przy pozycjonowaniu lokalnym oraz zagranicznym — pomagamy wypromować firmę poza granicami kraju, ale także w obrębie jednego miasta czy regionu.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Na rynku marketingowym, działamy kilkanaście lat. Zrobiliśmy bardzo wiele projektów, które wiele nas nauczyły. Jesteśmy pewni, że nic nas nie zaskoczy i że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Należy być jedynie otwartym na klienta i potrafić słuchać, a także dostosowywać się do jego wizji i założeń.

Pozycjonowanie stron internetowych – zalety

Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem długotrwałym. Trzeba się przygotować  na to, że aby zobaczyć oczekiwane efekty musimy poczekać nawet kilka tygodni.  Tak właśnie pozycjonowanie ma sens i warto w nie zainwestować.

Zalety wynikające z pozycjonowania strony internetowej:

 • Wzrost odwiedzalności strony – dzięki SEO istnieje możliwość pozycjonowania konkretnych fraz, które użytkownik wpisuje w wyszukiwarkę. Taki zabieg niewątpliwie przyczyni się do zwiększonego ruchu na stronie, a co za tym idzie większego zainteresowania proponowanymi usługami.
 • Lepsza widoczność Twojej strony – poprawnie przeprowadzone działania SEO zapewniają większą widoczność strony, poprzez odpowiednie użycie fraz kluczowych.
 • Dotarcie do przyszłych Klientów – poprawnie użyte słowa i frazy kluczowe przyczyniają się do większego ruchu na stronie. Dzięki temu potencjalni klienci częściej odwiedzają stronę www.
 • Podniesie zysków przedsiębiorstwa – im więcej klientów odwiedza naszą stronę internetową, tym bardziej możemy liczyć na skorzystanie z preferowanych przez nią usług i dóbr. Co za tym idzie rozwój własnego biznesu.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Zabrza

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa marketing oraz promocja własnej firmy – bez tych dwóch elementów bylibyśmy niewidzialni w sieci, a nasze dochody stałyby w miejscu. Dlatego dostosowujemy Nasze działania do potrzeb Klientów oraz wymagań ich firm.

Na ostateczną kwotę, jaką poniesie Klient, składa się kilka niezwykle istotnych elementów:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

Nasza agencja podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, przejrzyście i bardzo profesjonalnie. Wyszczególniamy wszystkie prowadzone przez nas usługi. Na początku staramy się dokładnie zbadać i poznać stronę, pod wieloma aspektami:

• Dostosowujemy frazy kluczowe;
• Tworzymy wartościowe treści.

Wybieramy także dostosowane do profilu firmy Klienta rozwiązania – w przypadku witryn z ilością podstron przekraczających 100 proponujemy Long Tail, czyli pozycjonowanie szerokie.
Long Tail polega na pozycjonowaniu wielowyrazowych fraz w celu maksymalnego wykorzystania potencjału witryny. Frazy kluczowe są coraz bardziej złożone, a odbiorcy, korzystając z wyszukiwarki Google, coraz częściej posługują się precyzyjnymi wyrażeniami, które pozwalają na otrzymanie lepiej spersonalizowanych wyników.

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Zabrze

Pozycjonowanie lokalne jest doskonałym rozwiązaniem dla większych, jak i mniejszych firm, zlokalizowanych na terenie danego miasta. Pozycjonowanie lokalne ma na celu dotarcie do większej liczby użytkowników z danego miasta, a także przyciągnięciu przyjezdnych i odwiedzających. Pozycjonowanie regionalne różni się od tradycyjnego tym, że słowa kluczowe opierają się na regionie.
 
Bardzo często się zdarza, że wyszukiwarka na podstawie IP urządzenia, wskazuje najbliższe miejsce danej usługi czy sklepu. Dlatego warto rozważyć pojawienie się na mapach Google, gdyż jest to niezwykle efektywny sposób pozyskiwania nowych Klientów i dbania o dotychczasowych. Jeżeli firma decyduje się na skierowanie swojej oferty do mieszkańców danego miasta, to w takim przypadku serwis powinien być zoptymalizowany poprzez stworzenie landing page dla danego miejsca, lokalizacji. 
 
Pozycjonowanie regionalne umożliwia promowanie działalności na obszarze: miasta, gminy, powiatu, województwa, regionu.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które dążą do zwiększenia swojej widoczności i sprzedaży niezależnie od lokalizacji. Pozycjonowanie long tail opiera się na promowaniu nawet kilku tysięcy fraz kluczowych. Frazy z tzw. długiego ogona składają się z kilku wyrazów kluczowych, w których tkwi duży potencjał na pozyskanie Klienta. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Zabrze

Pozycjonowanie lokalne skupione jest na optymalizacji pod kątem wyszukiwania na stronie, w taki sposób, aby strona pokazywała się jak najwyżej, na pytania związane z konkretnym miastem. Taka usługa prowadzona jest pod firmy pracujące w obrębie jednego miasta czy regionu, np: restauracje, kosmetyka, mechanik samochodowy. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy i usługi internetowe powinny być bardzo dobrze wypromowane i widoczne w wynikach organicznych. Dlatego pozycjonowanie powinny być bardzo istotnym elementem reklamy internetowej. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Stosujemy dwa modele rozliczeń. Model ryczałtowy oraz abonament + rozliczenia za efekt. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę na pozycjonowanie abonamentowe (miesięczne).

Opłatę ryczałtową charakteryzuje współpraca długofalowa. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z prawidłowego pozycjonowania strony, tak by utrzymywało się ono jak najdłużej, a Klient był usatysfakcjonowany z ruchu na stronie.

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie, to agencja jest dodatkowo gratyfikowana. 

Jeżeli nadal nie jesteś pewny co do ostatecznej ceny za usługę, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i chętnie wszystko dokładnie wytłumaczymy. Zawsze możemy zaproponować inną formę rozliczenia – Klient ma być zadowolony. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

 • Konkurencyjność frazy;
 • Wiek domeny;
 • Lokalizacja firmy;
 • Jakość witryny.
Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Zabrze

Firma projektowa Zabrze

Kosmetyczka Zabrze

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Zabrze, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

  Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
  Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789