Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Wrocław

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Wrocław

Poszukujesz dobrej agencji reklamowej, która zadba o twój marketing w internecie? Bardzo dobrze trafiłeś. Z naszą pomocą wyniki odwiedzalności strony poszybują w górę, a klienci zaczną częściej wchodzić na twoją witrynę. Zapraszamy do kontaktu!

Pozycjonowanie Wrocław - oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

Może zacznijmy od tego, czym się w ogóle zajmuje nasza agencja marketingowa. Zatrudnieni u nas fachowcy, których cechuje ogromna chęć do pracy oraz doświadczenie zajmują się wdrażaniem zmian na strony internetowe. Przede wszystkim staramy się, aby firma, która trafia pod nasze skrzydła, była usatysfakcjonowana z naszych poczynań.

Naszym celem nadrzędnym jest pokazanie twojej firmy jak najwyżej wyszukiwarce Google. Najwyższa pozycja w tym rankingu gwarantuje większą ilość klientów, zwiększenie zysku przedsiębiorstwa, a także bycie ponad konkurencją.

Nasze kompleksowe usługi skupiają się na:

wdrożeniu optymalizacji strony;

działaniu na zewnątrz strony (linki zewnętrzne);

prowadzeniu skutecznego i profesjonalnego content marketingu (treści, tytuły i grafiki wysokiej jakości);

zadbaniu o prawidłowe działanie serwera;

prowadzeniu działań globalnych;

kompatybilności strony internetowej, z urządzeniami mobilnymi;

dobrej widoczności strony.

Ponadto usuniemy filtr Google, zajmiemy się pozycjonowaniem twojego sklepu, pozycjonowaniem lokalnym oraz zagranicznym. U nas dostaniesz profesjonalne wsparcie SEO, dzięki któremu poznasz jego zasady oraz dowiesz się jakich błędów nie popełniać. Zajmiemy się także przeprowadzaniem audytu, który wskazuje najczęściej popełniane błędy na stronie.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Działamy od wielu lat na terenie Wrocławia, a także w całej Polsce. Nasze punkty zlokalizowane są w największych miastach Polski i skupiają w sobie dużą bazę klientów. Jesteśmy bardzo często polecani, a klienci do nas wracają. Wynika to z tego, że podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, bardzo mocno skupiając się na nim.

Jak działa nasz agencja?

Od momentu dostania od klienta oferty i zapytania, mamy 2 dni na odesłanie wszystkich szczegółów. Klient zapoznaje się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami i decyduje czy chce z nami podjąć współpracę. Następnie dochodzi do podpisania umowy. Wdrażane zostają zmiany na twoją witrynę www, które zawsze można podejrzeć i skontrolować. Za pomocą narzędzi analitycznych przekonasz się także czy pozycjonowanie przynosi jakiekolwiek efekty.

Zalety pozycjonowania strony internetowej:

lepsza widoczność twojej strony w wyszukiwarkach;

zwiększona liczba klientów;

wzrost dochodów firmy;

większa liczba zainteresowanych twoimi usługami;

budowanie świadomości marki;

czuwanie nad poczynaniami konkurencji.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Wrocławia

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa marketing oraz promocja własnej firmy – bez tych dwóch elementów bylibyśmy niewidzialni w sieci, a nasze dochody stałyby w miejscu. Dlatego dostosowujemy Nasze działania do potrzeb klientów oraz wymagań ich firm.

Na ostateczną kwotę, jaką poniesie klient, składa się kilka niezwykle istotnych elementów:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

Nasza agencja podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, przejrzyście i bardzo profesjonalnie. Wyszczególniamy wszystkie prowadzone przez nas usługi. Na początku staramy się dokładnie zbadać i poznać stronę, pod wieloma aspektami:

• Dostosowujemy frazy kluczowe;
• Tworzymy wartościowe treści.

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Wrocław

Na pozycjonowanie lokalne ma wpływ kilka elementów. Zamieszczenie na swojej stronie internetowej Google moja firma stanowi jeden z nich. To pozwoli twoim potencjalnym klientom na szybsze znalezienie twojej firmy. Ponadto pozycjonowanie lokalne używa regionalnych słów kluczowych. Chodzi o to, aby trafić do jak największej grupy odbiorców z twojego miasta.

Pozycjonowanie lokalne jest pomocne w zdobyciu większej ilości klientów z twojego miasta, pozyskaniu nowych klientów, wzmocnieniu wizerunku twojej firmy, a także w zdobyciu przewagi nad liczną konkurencją. Pozycjonowanie lokalne jest bardzo podobne do tradycyjnego, jednak należy zadbać przede wszystkim o dobranie odpowiednich słów kluczowych. W nich tkwi sukces. Pozycjonowanie lokalne jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i dla dużych korporacji.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które dążą do zwiększenia swojej widoczności i sprzedaży niezależnie od lokalizacji. Pozycjonowanie long tail opiera się na promowaniu nawet kilku tysięcy fraz kluczowych. Pomaga klientom trafić na stronę, nawet jeżeli słowa kluczowe nie są w pełni zgodne. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie lokalne jest propozycją reklamy dla małych i dużych przedsiębiorstw.  Ma na celu dotarcie do użytkowników lokalnych. Pozycjonowanie oparte jest na regionalnych słowach kluczowych. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy i usługi internetowe powinny być bardzo dobrze wypromowane i widoczne w wynikach organicznych. Dlatego pozycjonowanie powinny być bardzo istotnym elementem reklamy internetowej. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Stosujemy dwa modele rozliczeń. Model ryczałtowy oraz abonament + rozliczenia za efekt. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę na pozycjonowanie abonamentowe (miesięczne).

Opłatę ryczałtową charakteryzuje współpraca długofalowa. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z prawidłowego pozycjonowania strony, tak by utrzymywało się ono jak najdłużej, a klient był usatysfakcjonowany z ruchu na stronie.

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie, to agencja jest dodatkowo gratyfikowana. 

Jeżeli nadal nie jesteś pewny co do ostatecznej ceny za usługę, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i chętnie wszystko dokładnie wytłumaczymy. Zawsze możemy zaproponować inną formę rozliczenia.

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

  • Konkurencyjność frazy;
  • Wiek domeny;
  • Lokalizacja firmy;
  • Jakość witryny.
Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Wrocław

Firma projektowa Wrocław

Kosmetyczka Wrocław

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Wrocław, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

    Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
    Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789