Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Toruń

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Toruń

Z Nami zyskasz grono lokalnych Klientów. Zadbamy przede wszystkim o to, aby Twoja firma była jak najlepiej widoczna i najczęściej wyszukiwana w mapach Google. Sprawimy, aby Twoi przyszli Klienci trafili do Ciebie bezpośrednio po wyszukiwarce Google oraz mapach.

Pozycjonowanie Toruń - oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

W praktyce oznacza to, że musisz zadbać o marketing internetowy. Należy podjąć takie działania, aby jak najlepiej wypromować swoją firmę. Najlepiej do tego zadania zatrudnić wykwalifikowaną i zdolną kadrę. Nasza firma oferuje usługi najwyższej jakości, dlatego możemy zaproponować ci wszystko, co najlepsze. Z nami zyskasz grono nowych klientów, zwiększysz swojego dochody, a także wspomożesz ruch na twojej stronie.

Profesjonalnie zajmujemy się:

Pozycjonowaniem lokalnym — usługa związana z biznesem promującym swoje dobra jedynie w danym mieście, na przykład: stomatolog Toruń.

Pozycjonowaniem zagranicznym — coraz więcej firm chcę poszerzać swój zasięg, również na inne europejskie państwa.

Pozycjonowaniem sklepu — zadbamy o pozycjonowanie szerokie, opisy produktów, opisy kategorii, a także o dobranie odpowiednich fraz kluczowych, dzięki którym podniesiemy widoczność twojej strony.

Usunięciem filtra Google.

Przeprowadzeniem profesjonalnego audytu — jest to zbiór błędów, które znajdują się na twojej stronie. Audyt ma na celu eliminację błędów oraz wprowadzenie właściwych zmian.

Wsparciem SEO — klient może liczyć na naszą pomoc i doradztwo w każdym momencie, chętnie wytłumaczymy najważniejsze zasady SEO, co pomoże uniknąć błędów w przyszłości.

Kampaniami linków sponsorowanych.

Ponadto zamieścimy na twojej stronie treści najwyższej jakości, obrazki oraz zdjęcia najwyższej rozdzielczości, a nawet dostosujemy widoczność twojej strony do wszystkich urządzeń mobilnych. Działania nad marketingiem twojej strony internetowej muszą być wykonane precyzyjnie, dokładnie, w taki sposób, aby przynosiły korzyści.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Nasza agencja działa skutecznie nie tylko w Toruniu, ale także na terenie całej Polski. Zapraszamy do naszych oddziałów, które zlokalizowane są w większych miastach kraju. 

Pozycjonowanie stron internetowych – zalety

Search Engine Optimization, czyli w skrócie SEO, to bardzo ważne narzędzie do promowanie strony internetowej w sieci. Obecnie najpopularniej wybieraną przez klientów wyszukiwarką jest Google, dlatego należy zadbać o staranne wypromowanie swojej firmy. SEO pomocne jest w wielu aspektach, z którymi warto się zapoznać poniżej.

Zalety wynikające z pozycjonowania strony internetowej niewątpliwie są zauważalne i jest ich wiele. Należy zacząć od tego, że pozycjonowanie jest procesem długotrwałym, który potrzebuje czasu, żeby przynieść odpowiednie efekty. Jeżeli jesteśmy skłonni poczekać, to z pewnością otrzymamy to, czego oczekujemy. Ponadto za pomocą wielu narzędzi analitycznych możemy cały czas śledzić poczynania wykonywane do naszej stronie. Poprawne funkcjonowanie strony internetowej ma na celu wzmożenie ruchu, poprawę widoczności w wyszukiwarkach, a także zwiększenie zysków twojego przedsiębiorstwa.

Świadome pozycjonowanie bierze pod uwagę poczynania konkurencji, które są ważnym aspektem w różnych formach marketingu. Zawsze powinniśmy mieć “na oku” firmy konkurencyjne. Pozycjonowanie wzmacnia również świadomość marki. Ludzie zaczynają o tobie wiedzieć, a tym samym więcej się mówi o twoim sklepie, na którym przebywa więcej nowych klientów.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Torunia

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa marketing oraz promocja własnej firmy – bez tych dwóch elementów bylibyśmy niewidzialni w sieci, a nasze dochody stałyby w miejscu. Dlatego dostosowujemy Nasze działania do potrzeb Klientów oraz wymagań ich firm. W pierwszej kolejności chcemy poznać twoje oczekiwania, a następnie my przedstawimy swoje warunki współpracy. Jeżeli dojdziemy do wspólnego konsensusu, możemy podpisać umowę. Od tego czasu możesz śledzić nasze poczynania, które wdrażamy na stronę, za pomocą licznych narzędzi analitycznych.

Na ostateczną kwotę, jaką poniesie Klient, składa się kilka niezwykle istotnych elementów:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

 

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Toruń

Co to jest pozycjonowanie regionalne? I czy przynosi jakiekolwiek efekty?

Pozycjonowanie regionalne jest formą promocji w sieci. Jest doskonałym rozwiązaniem dla firm nastawionych na sprzedaż usług lub dóbr w jednym mieście, regionie czy powiecie. Pozycjonowanie lokalne pozyskuje klientów, którzy w danym momencie wyszukują frazy w wyszukiwarce oraz chcą skorzystać z usług.

Google Maps powinno odnieść takiego użytkownika do najbliższej firmy oraz zaproponować mu tą najlepiej pozycjonowana i najlepiej widoczną w Google. Należy zdać sobie sprawę z tego, że jeżeli ktoś wpisze w wyszukiwarkę Google hasło: „kosmetyczka Toruń”, to otworzy się kilka stron. Użytkownik najczęściej wybiera pierwszą lub drugą z nich, dlatego tak ważne jest zadbanie o dobór odpowiednich, regionalnych fraz kluczowych.

Pozycjonowanie regionalne jak najbardziej przynosi oczekiwane efekty, dlatego warto w nie zainwestować. Dzięki temu otworzysz się na nowych, przyjezdnych klientów i zadbasz o utrzymanie dobrych stosunków z dotychczasowymi.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Pozycjonowanie szerokie to frazy złożone z kilku słów kluczowych. Wpływają jeszcze bardziej na ruch na stronie. Różni się od pozycjonowania tradycyjnego, zwiększoną ilością fraz kluczowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu witryna częściej może pojawiać się w wyższych rankingach Google.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Toruń

Pozycjonowanie lokalne to promocja firmy w danym mieście. Pozycjonowanie lokalne pracuje na regionalnych słowach kluczowych. Skierowane jest do klientów z twojej okolicy oraz tych przyjezdnych, którzy szukają najlepszej firmy w danej branży.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy internetowe powinny zadbać przede wszystkim o pozycjonowanie strony. To zapewni im wzmożony ruch na stronie, więcej klientów oraz poprawę  zysków.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Stosujemy dwa modele rozliczeń. Model ryczałtowy oraz abonament + rozliczenia za efekt. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę na pozycjonowanie abonamentowe (miesięczne).

Opłatę ryczałtową charakteryzuje współpraca długofalowa. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z prawidłowego pozycjonowania strony, tak by utrzymywało się ono jak najdłużej, a klient był usatysfakcjonowany z ruchu na stronie.

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie, to agencja jest dodatkowo gratyfikowana. 

Jeżeli nadal nie jesteś pewny co do ostatecznej ceny za usługę, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i chętnie wszystko dokładnie wytłumaczymy. Zawsze możemy zaproponować inną formę rozliczenia – klient ma być zadowolony. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

  • Konkurencyjność frazy;
  • Wiek domeny;
  • Lokalizacja firmy;
  • Jakość witryny.
Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Toruń

Firma projektowa Toruń

Kosmetyczka Toruń

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Toruń, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

    Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
    Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789