Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Szczecin

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Szczecin

Marzysz o zbudowaniu własnej marki? Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy? A może chcesz otworzyć sklep internetowy? Wszystkie wyżej wymienione pozycje łączy jedno pozycjonowanie oraz marketing internetowy. Zapraszamy do naszej agencji znajdującej się w Szczecinie i do zapoznania się z bogatą ofertą.

Pozycjonowanie Szczecin - oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

Zacznijmy od tego, czym jest pozycjonowanie strony www. Pozycjonowanie stron (ang. SEO — search engine optimization) to usługa mająca na celu zwiększenie widoczności twojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Im wyżej jesteśmy w takiej wyszukiwarce, tym lepsza jest nasza pozycja w branży.

Skuteczne pozycjonowanie witryn przynosi wiele korzyści. Warto jednak pamiętać o tym, że pozycjonowanie jest procesem długotrwałym i wymagającym czasu. Jeżeli uzbroimy się w cierpliwość, to czekanie nam się opłaci.

Pozycjonowanie stron jest podstawą marketingu internetowego. Jeżeli chcesz być rozpoznawalną firmą, która prężnie działa w świecie Internetu oraz która ma wiele zamówień i wielu klientów marketing, jest koniecznością.

Oferowane przez nas usługi, obejmują takie działania jak:

 • pozycjonowanie sklepów internetowych;
 • pozycjonowanie lokalne;
 • pozycjonowanie poza granicami kraju;
 • fachowa pomoc przy wsparciu SEO;
 • wykonanie audytu SEO;
 • wykonanie kampanii linków sponsorowanych.

Ponadto wykonujemy jeszcze liczne, inne usługi, tak jak optymalizacja strony zmieniając w nich linki wewnętrzne, przyglądając się dokładnie kodowi HTML oraz szybkości ładowania strony www. Ponadto zajmujemy się przystosowaniem strony internetowej do wszystkich urządzeń mobilnych. Ma być z nimi w pełni kompatybilna. Wykonamy dla was pełną i rzetelną usługę. Nie stawiamy sobie żadnych granic, a każdy klient jest zadowolony z naszej pracy.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego w Szczecinie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Jesteśmy do dyspozycji każdego klienta. 

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Jak poprawne pozycjonowanie wpływa na naszą stronę internetową?

Jak już zostało wspomniane, pozycjonowaniem strony jest procesem wymagającym czasu, ponieważ należy wdrożyć w nią wiele działań. Trzeba zadbać jednakowo o to, aby strona wyglądała dobrze od środka, jak i poprawnie działała na zewnątrz. Rzetelne podejście do realizowanego projektu, sprawia, że pierwszych efektów można się spodziewać już po kilku tygodniach. Doświadczeni fachowcy, jak i skuteczne metody pozwalają na rozwijanie strony internetowej, a także jej marketingu.

Zalety pozycjonowania witryn internetowych:

 • doskonała znajomość działań konkurencji;
 • ciągła przewaga nad konkurencją;
 • zwiększenie świadomości marki;
 • zauważalnie zwiększone przychody;
 • generowanie więcej ruchu na stronie;
 • znaczna ilość nowych klientów;
 • powracający dotychczasowi klienci;
 • lepsza widoczność strony w wyszukiwarkach.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień ze Szczecina

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Pozycjonowanie jest idealnym rozwiązaniem dla każdej strony internetowej niezależnie od marki czy rodzaju strony www. Pozycjonować można każdą stronę internetową: bloga, branżowy sklep internetowy, portale. Musimy się zapoznać jedynie z twoimi wymaganiami i wdrożyć w twój pomysł skuteczną formę marketingu.

Zastanawiasz się, czy wybór agencji jest konieczny?

Nie jest konieczny, jednak należy się bardzo dobrze znać na marketingu internetowym. Nie są to sprawy łatwe, a przede wszystkim zajmujące wiele czasu. Dzięki skorzystaniu z naszych usług niewątpliwie zaoszczędzisz swój cenny czas. Ponadto przez cały okres naszej pracy masz możliwości ingerencji w stronę. Narzędzia analityczne pomogą ci sprawdzać, czy strona przynosi oczekiwane efekty i założenie. Ponadto nasi doświadczeni fachowcy są z tobą w kontakcie przez cały czas. Jeżeli na stronie występuje jakikolwiek błąd, również niezwłocznie się nim zajmujemy.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz albo zawitasz w naszym biurze w Szczecinie. W ciągu dwóch dni otrzymujesz od nas pełnowartościową ofertę i wycenę.

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Szczecin

Pozycjonowanie lokalne to działania, które nastawione są na promocję firmy przede wszystkim w obrębie jednego miasta. Poprzez odpowiedni dobór regionalnych słów kluczowych, mamy możliwość podniesienia widoczności twojej witryny. Z roku na rok użytkowników robiących zakupy w internecie przybywa i przybywać będzie. Należy zadbać o to, aby to do nas trafiała większość z nich.

Pozycjonowanie lokalne daje użytkownikowi przede wszystkim oszczędność czasu. Ten szukając danej usługi w swoim mieście, często robi to poprzez wyszukiwarkę. Wyszukiwarka odnosi go do najbliższego punktu znajdującego się w okolicy. Jak wiadomo, większość użytkowników wybierze pierwszą wyświetlaną pozycję. Dlatego tak ważne jest, aby być ponad konkurencją, przede wszystkim w swoim mieście regionie lub nawet na twojej ulicy.

Pozycjonowanie lokalne powinno być również swoistą wizytówką danej firmy. Strona powinna być utrzymana na jak najwyższym poziomie.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Dzięki pozycjonowaniu szerokiemu dotrzesz do większej grupy odbiorców. Możesz zaprezentować stronę globalnie i dotrzeć do przyszłych klientów. Możesz także przekonać ich swoim szerokim asortymentem, do wybrania podobnego modelu, usługi, rzeczy. W pozycjonowaniu szerokim słowa kluczowe są bardziej rozbudowane niż w pozycjonowaniu tradycyjnym.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Szczecin

Pozycjonowanie lokalne stanowi najlepszą opcję dla stron pozycjonujących się tylko w konkretnym mieście lub regionie. Ma na celu zjednanie w sobie użytkowników regionalnych. Dobre pozycjonowanie lokalne powinno pokazywać stronę na pierwszej pozycji w wyszukiwarkach. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy i usługi internetowe powinny być bardzo dobrze wypromowane i widoczne w wynikach organicznych. Dlatego pozycjonowanie powinny być bardzo istotnym elementem reklamy internetowej. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Stosujemy dwa modele rozliczeń. Model ryczałtowy oraz abonament + rozliczenia za efekt. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę na pozycjonowanie abonamentowe (miesięczne).

Opłatę ryczałtową charakteryzuje współpraca długofalowa. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z prawidłowego pozycjonowania strony, tak by utrzymywało się ono jak najdłużej, a klient był usatysfakcjonowany z ruchu na stronie.

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie, to agencja jest dodatkowo gratyfikowana. 

Jeżeli nadal nie jesteś pewny co do ostatecznej ceny za usługę, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i chętnie wszystko dokładnie wytłumaczymy. Zawsze możemy zaproponować inną formę rozliczenia – klient ma być zadowolony. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

 • Konkurencyjność frazy;
 • Wiek domeny;
 • Lokalizacja firmy;
 • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Szczecin

Firma projektowa Szczecin

Kosmetyczka Szczecin

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Szczecin, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

  Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
  Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789