Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Sosnowiec

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Sosnowiec

Chcesz zacząć skuteczny marketing internetowy? Chcesz pokazać ludziom swój biznes? A przy tym chcesz skorzystać z usług profesjonalnej agencji marketingowej? Idealnie trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Pozycjonowanie Sosnowiec - oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Nasza agencja znajduje się w Sosnowcu oraz w każdym innym mieście w Polsce. Oferujemy profesjonalną obsługę stron internetowych. Jesteśmy przekonani o najwyższej jakości oferowanych przez nas usług, co potwierdza wiele szkoleń i certyfikatów. Współpracujemy jedynie z osobami, które znają się na swoich zadaniach, nikt nie może nas zawieść. 

Co możemy zaproponować każdemu Klientowi?

Profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych.

Pozycjonowanie lokalne oraz zagraniczne.

Przeprowadzenie audytu SEO.

Wsparcie SEO.

Zamieścimy na Twojej stronie internetowej wysokiej jakości treści i tytuły, a także słowa kluczowe oraz grafiki. Dostosujemy ją do wymogów urządzeń mobilnych: tabletów, smartfonów czy laptopów. Ponadto będziemy czuwali nad szybkością serwera, a także nad codziennym monitorowaniem Twojej witryny.

Zalet wynikających z pozycjonowania stron internetowych jest wiele. Należą do nich między innymi: zwiększenie ruchu na stronie, zdobycie potencjalnych Klientów, zwiększenie dochodów firmy.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Zastanawiasz się, czym zajmuje się pozycjonowanie stron internetowych? Chcesz zacząć marketing, ale obawiasz się, że nie przyniesie oczekiwanych efektów? Już tłumaczymy, na czym polega efektywny marketing i pozycjonowanie strony www.

Pozycjonowanie to elementy, które mają na celu zwiększyć widoczność Twojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki temu zabiegowi jest możliwe coraz wyższe pozycjonowanie w rankingu Google, a co za tym idzie lepsza widoczność dla przyszłych Klientów. Jeżeli zaczynasz swoją działalność w internecie, to musisz wiedzieć o tym, że bez pozycjonowania Twoja strona nie będzie miała szans się wybić.

Jeżeli dany użytkownik wpisuje określoną frazę słów kluczowych w Google, to pojawiają mu się strony internetowe pozycjonowane właśnie na te słowa. Im więcej słów kluczowych posiada dana witryna, tym lepiej jest widoczna. Co ciekawe, większość użytkowników internetu otwiera tylko pierwszą, bądź drugą wyświetlaną stronę internetową.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Sosnowca

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Jesteśmy przekonani o rzetelności wykonywanych przez nas usług oraz o tym, że wykonujemy swoją pracę bardzo dobrze i profesjonalnie. Nasza agencja zatrudnia kilkunastu niezwykle doświadczonych fachowców, którzy mają na swoim koncie niezliczone sukcesy. Pracujemy na przejrzystych i lojalnych zasadach, a Klient co miesiąc decyduje czy chcę przedłużać z nami umowę.

Wybierając naszą firmę, otrzymasz:

przeprowadzenie audytu;

codzienną o opiekę nad stroną;

profesjonalny i rzetelny copywriting;

wdrożenie linking building;

doradztwo profesjonalnych fachowców;

okresowe raportowanie.

Na ostateczną kwotę, jaką poniesie Klient, składa się kilka niezwykle istotnych elementów:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

 

 

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Sosnowiec

Na jakich zasadach działa pozycjonowanie lokalne?

Zacznijmy od tego, czym jest pozycjonowanie lokalne. Pozycjonowanie lokalne to nic innego jak pozycjonowanie na określone, regionalne słowa kluczowe. Dzięki różnym metodom, które wykorzystuje wyszukiwarka Google, możliwe jest rozpoznanie lokalizacji danego użytkownika. Taka metoda istnieje dzięki adresowi IP użytkownika.

Jeżeli użytkownik wpisuje w wyszukiwarkę frazę na przykład: „kosmetyczka Sosnowiec”, to Google dostarczane są konkretne informacje. W ten sposób odnosi nas do najbliższego w okolicy salonu kosmetycznego i pokazuje ten, który jest najwyżej pozycjonowany.

Pozycjonowanie lokalne doskonale i skutecznie sprawdza się dla małych miast, województw, a nawet ulic i dzielnic.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Pozycjonowanie szerokie, zwane inaczej long-tail, to usługa nastawiona na zwiększenie sprzedaży sklepów internetowych. Dostosowana jest pod produkty często wyszukiwane w internecie oraz zdecydowanych i wiedzących czego chcą klientów. Pozycjonowanie szerokie przynosi szybkie efekty, a co za tym idzie, zyski.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Sosnowiec

Pozycjonowanie lokalne to usługa mająca na celu skutecznie wypromować firmę na terenie miasta, województwa lub nawet ulicy. Poprzez zastosowanie lokalnych, odpowiednio dobranych słów kluczowych, istnieje możliwość wypromowania swojej strony na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

 Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, to jesteś nastawiony na sprzedaż produktów lub usług, które oferujesz. Bez pozycjonowania sklepu internetowego  nie osiągniemy postawionych sobie celów. Nie będziemy dobrze widoczni w wyszukiwarkach, a nasze dochody  będą stały w miejscu.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Stosujemy dwa modele rozliczeń. Model ryczałtowy oraz abonament + rozliczenia za efekt. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę na pozycjonowanie abonamentowe (miesięczne).

Opłatę ryczałtową charakteryzuje współpraca długofalowa. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z prawidłowego pozycjonowania strony, tak by utrzymywało się ono jak najdłużej, a Klient był usatysfakcjonowany z ruchu na stronie.

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie, to agencja jest dodatkowo gratyfikowana. 

Jeżeli nadal nie jesteś pewny co do ostatecznej ceny za usługę, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a chętnie wszystko dokładnie wytłumaczymy. Zawsze możemy zaproponować inną formę rozliczenia – Klient ma być zadowolony. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

  • Konkurencyjność frazy;
  • Wiek domeny;
  • Lokalizacja firmy;
  • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Przedszkole Sosnowiec

Kino Sosnowiec

Stomatolog Sosnowiec

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Sosnowiec, jak i innych zakątkach Polski. Proponujemy naszym Klientom szerokie usługi, które dostosowane są pod każdego indywidualnie. Jesteśmy profesjonalną ekipą, która ma za sobą setki pozycjonowanych stron. 

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

    Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
    Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789