Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Zwiększ ruch na stronie, popraw konwersje, zwiększ rozpoznawalność Twojej marki.

Nasze działania są nakierowane na poprawę pozycji, lepszą konwersję oraz budowanie świadomości marki. Pozycjonowanie sklepu to inwestycja która zwraca się po dłuższym czasie. Zobacz jakie korzyści płyną z pozycjonowania, oraz jakie działania podejmujemy by Twój sklep był najwyżej w wynikach wyszukiwania.

Korzyści z pozycjonowania sklepu

  • – większa rozpoznawalność marki
  • – lepsza konwersja
  • – większa ilość zamówień
  • – wzmocniona pozycja branży e-commerce.
  • – większe zainteresowanie produktami
  • – większa liczba klientów

Koszty pozycjonowania sklepu internetowego

Wycena pozycjonowania sklepu jest indywidualna. Każda branża jest inna, inna konkurencja, inny poziom trudności fraz i jest wiele czynników które wpływają na wycenę. Nie ma określonej stałej kwoty jeśli chodzi o pozycjonowanie sklepu internetowego. W naszej firmie stosujemy dwa modele rozliczeń za pozycjonowanie. Po przesłaniu odpowiednich danych przygotujemy specjalną ofertę na pozycjonowanie.

Jak pozycjononujemy sklepy internetowe

Wybór odpowiedniej strategii pozycjonowania sklepu internetowego jest kluczowy. Podstawą jest przygotowanie zestawu słów kluczowych, wdrożenie optymalizacji, sprawdzenie konkurencyjności, zbadanie jakości słów oraz zaplanowane działania w budowaniu linków do sklepu. Wiedza i doświadczenie w tego typu działaniach są kluczowe. Postaw na naszą firmę która w branży SEO działa już 9 lat.

Eliminacja błędów na stronie, odpowiedni content marketing, oraz jakość treści są przyczyną słabych pozycji niektórych sklepów internetowych. Dzięki naszej wiedzy wiemy co zrobić by wyeliminować wszystkie błędy które powodują, że Twój sklep internetowy jest nisko w wynikach wyszukiwania. Nasz audyt strony, pomoże w znalezieniu typowych problemów i ich wyeliminowaniu.

Dobór słów kluczowych

Dobieramy, analizujemy odpowiednie słowa kluczowe. Badamy jakoś oraz konkurencyjność tych słów.  Analizujemy też konkurencje oraz słowa które mogą mieć potencjał.

Jakoś treści

Poprawiamy błędy w tekstach, dobieramy odpowiednie treści do produktów, usuwamy błędy związane z duplikowaniem treści, produktów lub kategorii.

Link Building

Budujemy systematycznie wysokiej jakości linki do Twojej strony. Tworzymy dedykowane zaplecza, oraz przygotowujemy strony które mogą pomóc w generowaniu ruchu.

Audyt sklepu

Podstawą każdego sklepu jest dobrze przeprowadzony audyt strony. Eliminujemy wszelkie błędy na stronie, wprowadzamy stosowane zmiany w całym sklepie internetowym

Audyt sklepu internetowego

Jeśli interesuje Cie pozycjowanie sklepu internetowego, ale masz wątpliwości lub interesuje Cie wstępna współpraca z naszą firmą, możesz zamówić sam audyt sklepu. Dzięki temu, poznasz jakie są problemy w Twoim sklepie, będziesz świadomy tego w jakim kierunku zmierza Twój sklep, oraz co powoduje, że ilość klientów jest niesatysfakcjonująca dla Ciebie. Pamiętaj, że dobrze przygotowana i zoptymalizowana witryna internetowa to skuteczny sposób na poprawę widoczności w wyszukiwarkach takich jak Google.

Oferta pozycjonowania sklepu internetowego

Jeśli masz sklep internetowy i chcesz zwiększyć ruch, poprawić konwersje oraz zdobyć wysokie miejsce w wyszukiwarce Google – zgłoś się do nas!

 Email biuro@wypozycjonowanie.pl

 Call Now! +48 667-789789

Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789