Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Rzeszów

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Rzeszów

Chcesz zwiększyć widoczność swojej strony w internecie? Chcesz, aby trafiało do Ciebie więcej klientów? Z nami to możliwe, nasza agencja oferuje najlepsze usługi z zakresu marketingu. Przekonaj się sam!

Pozycjonowanie Rzeszów - oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

Najnowsze badania pokazują, że coraz więcej ludzi chętniej robi zakupy w internecie. Tendencja ta będzie tylko i wyłącznie wzrostowa, dlatego należy wiedzieć co zrobić w takiej sytuacji. Ty jako właściciel firmy powinieneś zainwestować w wykonanie i stworzenie jak najlepszej strony internetowej, a także pozycjonowanie jej w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie stron www to nic innego jak dobry marketing w sieci. Jest to proces trwający określony czas, długofalowy i wymagający zastosowania określonych działań. Pozycjonowanie jest bardzo ściśle powiązane z Google. Dzięki odpowiednim słowom kluczowym można opisać swój biznes i dotrzeć do Klientów. Wyszukiwarki podsuwają w ten sposób użytkownikowi najlepiej pozycjonowaną stronę. Tą stroną powinien być Twój biznes.

Jak zatem zabrać się za skuteczne pozycjonowanie strony?

Na początku powinieneś sobie przemyśleć, co chcesz, aby znajdowały się na Twojej stronie internetowej, a także zastanowić się nad działaniami, które zostaną wdrożone.

W pierwszej kolejności należy zadbać o: dobór słów kluczowych, które będziesz chciał pozycjonować, poprawną optymalizację witryny, dostosowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych.

Dlaczego pozycjonowanie najlepiej powierzyć profesjonalnej agencji?

Po pierwsze nad stroną będzie czuwał profesjonalista, który tworzył wiele stron internetowych. Takie firmy przyglądają się również bardzo dokładnie Twojej konkurencji, w taki sposób, żebyś to Ty był ponad nią. Zaoszczędzisz więcej czasu, ponieważ strona marketingowa zostanie oddana w ręce profesjonalistów.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Jakie korzyści płyną z pozycjonowania stron?

Pozycjonowanie stron internetowych to skuteczny sposób na reklamę w internecie. W pozycjonowaniu możemy skorzystać w każdym dowolnym momencie, a także w każdym momencie możemy przestać pozycjonować swoją stronę.

Jeżeli masz zamiar kupić coś w internecie, wpisujesz hasło w wyszukiwarce Google i wyskakuje ci kilkanaście stron. Z całą pewnością otwierasz pierwsze dwie, a na resztę nie zwracasz uwagi. Tak zachowuje się większość użytkowników, robiących zakupy w sieci. Morał jest z tego banalny, im wyżej widniejesz w wyszukiwarce Google, tym większy ruch generujesz na stronie i przyciągasz większą ilość potencjalnych Klientów.

W pozycjonowaniu stron internetowych należy być wytrwały i systematycznym, ponieważ jeżeli w danym miesiącu nie zadbasz o pozycjonowanie, to konkurencja z łatwością może Cię wyprzedzić.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Rzeszowa

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Nasza firma działa na bardzo jasnych zasadach.  W ciągu 48 godzin staramy się przesłać Ci pełną ofertę na maila. Jeżeli nasza propozycja  będzie satysfakcjonująca, to zawierana  i podpisywana jest umowa. Kolejno dostosowujemy narzędzia optymalizacji strony i pracujemy nad  dalszymi efektami. Zawsze możesz zobaczyć i sprawdzić efekty naszej pracy. Pomocne do tego będą narzędzia analityczne.

Na ostateczną kwotę, jaką poniesie Klient, składa się kilka niezwykle istotnych elementów:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

Nasza agencja podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, przejrzyście i bardzo profesjonalnie. Wyszczególniamy wszystkie prowadzone przez nas usługi.

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Warszawa

Jest bardzo dobrym sposobem reklamy i podniesienie widoczności w Google, dla firm, które pracują w konkretnym mieście.  Pensjonat ani lokalne zwany inaczej lokalnym SEO.  Dzięki odpowiedniemu użyciu regionalnych słów kluczowych mamy możliwość uzyskania wysokich wyników w wyszukiwarce Google.  Pozycjonowanie regionalne  pozwala rozszerzyć zasięg Twojej firmy w najbliższej okolicy.

 Dzięki skorzystaniu z usługi pozycjonowania lokalnego otrzymasz: dobór odpowiednich, regionalnych fraz kluczowych, dostosowanie strony do lokalnych wymagań, a także widoczność w Mapach Google. 

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które dążą do zwiększenia swojej widoczności i sprzedaży niezależnie od lokalizacji. Pozycjonowanie long tail opiera się na promowaniu nawet kilku tysięcy fraz kluczowych. Frazy z tzw. długiego ogona składają się z kilku wyrazów kluczowych, w których tkwi duży potencjał na pozyskanie Klienta. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Rzeszów

Pozycjonowanie regionalne to działania mające na celu uzyskanie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dzięki temu możemy pozyskać Klientów, którzy są zainteresowani Twoimi usługami na stałe.  Pozycjonowanie lokalne  przyczynia się do zwiększenia zysków. Przykłady: kosmetyczka Rzeszów, mechanik samochodowy Rzeszów, restauracja Rzeszów. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy i usługi internetowe powinny być bardzo dobrze wypromowane i widoczne w wynikach organicznych. Dlatego pozycjonowanie powinny być bardzo istotnym elementem reklamy internetowej. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Poniżej przedstawiamy rodzaje umów oraz nasze plany taryfowe. Nasza agencja stosuje dwa modele rozliczeń: model abonamentowy oraz rozliczenie za efekty. U nas można podpisać umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wymówienia, na wcześniej uzgodnionych jasnych i konkretnych warunkach.

Model abonamentowy — stała miesięczna opłata, zazwyczaj podpisywana jest Klientami, którzy zawierają umowę na dłuższy czas.

Rozliczenie za efekty — oprócz stałej opłaty, Klient ponosi także dodatkowe rozliczenie za efekty.

Jeżeli nadal nie jesteś pewny co do ostatecznej ceny za usługę, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i chętnie wszystko dokładnie wytłumaczymy. Zawsze możemy zaproponować inną formę rozliczenia – Klient ma być zadowolony. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

  • Konkurencyjność frazy;
  • Wiek domeny;
  • Lokalizacja firmy;
  • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Rzeszów

Firma projektowa Rzeszów

Kosmetyczka Rzeszów

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Rzeszów, jak i innych zakątkach Polski. zapraszamy do kontaktu z naszymi agencjami. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji!

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

    Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
    Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789