Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Radom

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Radom

Marzysz o tym, żeby rozwinąć swój biznes? Chcesz zacząć marketing w sieci, ale nie wiesz jaką agencję wybrać? Najlepszą! Dlatego zapraszamy do nas! Jesteśmy w Radomiu, jaki w każdym innym mieście w Polsce. 

Pozycjonowanie Radom- oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

Oznacza to, że trzeba postawić na marketing internetowy. Jest on najważniejszy, jeżeli prowadzisz biznes w sieci. Nasza agencja profesjonalnie zajmie się działaniem Twojej strony. Poniżej przedstawiamy oferowane przez nas usługi.

 1. Wykonamy stronę w ten sposób, aby była widoczna, na wszystkich urządzeniach mobilnych: tablet, smartfon, laptop. Zadbanie o formę wizualną, jest również bardzo istotną rzeczą. Jeżeli strona nie jest dopasowana do danego urządzenia, Klient automatycznie ma ochotę ją opuścić, ponieważ jest nieczytelna.
 2. Zajmiemy się przeprowadzeniem profesjonalnego audytu strony www, po to, by wykluczyć z niej wszystkie błędy. Audyt jest bardzo ważnym elementem i przynajmniej raz w roku powinna wykonywać go każda strona internetowa.
 3. Staramy się odpowiednio wyszukać i zastosować na stronie słowa kluczowe. Stawiamy też na wysoko jakościową treść i content marketing.
 4. Postaramy się o wykonanie kompleksowej optymalizacji strony www. Dostosujemy ją pod kątem wyszukiwarek, a także zadbamy o to, by jej widoczność w Google była jak najlepsza.
 5. Zadbamy o to, by Twoja strona ładowała się jak najszybciej, a Klienci nie musieli się denerwować i mogli natychmiastowo do nich przejść.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Korzyści wypływających z korzystania z naszych usług i wiele. Zacznijmy od tego, że nasze usługi oferujemy na najwyższej jakości, mamy do dyspozycji zespół najbardziej doświadczonych fachowców, którzy są mistrzami swojego fachu. Oprócz tego staramy się zawsze podchodzić do każdego Klienta indywidualnie i zrozumieć jego potrzeby. Zawarta z nami umowa zazwyczaj jest na krótki czas, dlatego Klient ma prawo decydować czy dalej chce z nami współpracować.

Co więcej, obejmują nasze usługi?

Pozycjonowanie lokalne;

pozycjonowanie zagraniczne;

tworzenie sklepów internetowych;

profesjonalny Linking Building;

pozbycie się filtra Google;

wsparcie techniczne;

pozycjonowanie Long Tail;

przeprowadzenie audytu SEO.

Co robimy, aby Twoja strona była widoczna?

Zajmujemy się profesjonalnym pozycjonowaniem strony. Pozycjonowanie jest niezwykle czasochłonnym oraz długo trwającym procesem, podczas którego na Twojej stronie dzieje się wiele istotnych zmian. Musimy przygotować stronę w ten sposób, aby była czytelna i przyjazna dla robotów, które ją odwiedzają. Elementów które wpływają na pozytywne pozycjonowanie strony, jest od groma poniżej kilka z nich:

 • Zadbanie o rzetelne treści znajdujące się na stronie, słowa kluczowe oraz obrazki i grafiki.
 • Poprawne zajęcie się działaniami na zewnątrz strony www, czyli zadbanie o szybkość ładowania strony czy o poprawienie kodu HTML.
 • Zadbanie o sprawność serwera.
 • Dobrą widoczność w mapach Google.
 • Kompatybilność strony z urządzeniami mobilnymi.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Radomia

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Na ostateczną cenę, jaką poniesie Klient za naszą usługę, wpływa kilka elementów. Wszystko zależy od lokalizacji firmy, od tego, z jakich usług chce skorzystać oraz od wielu innych.

Nasze działania są jasne i przejrzyste. W ciągu dwóch dni staramy się przygotować dla Ciebie kompletną i pełnowartościową ofertę, którą zazwyczaj wysyłamy na maila. Po zaakceptowaniu warunków zazwyczaj podpisujemy umowę. Następnie wdrażamy na Twoją witrynę wcześniej ustalone zmiany. Klient zawsze ma prawo śledzić nasze działania poprzez narzędzia analityczne.

Nie należy obawiać się tego, że pozycjonowanie nie przyniesie efektów. Na efekty trzeba poczekać, jednak z całą pewnością ona nadejdą. Widoczność w internecie jest niezwykle istotną cechą marketingu, w którą każdy powinien zainwestować.

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Radom

Pozycjonowanie lokalne jest to usługą, która idealnie nadaje się dla firm pracujących w danym regionie w mieście, a nie dla tych, które działają na arenie międzynarodowej. Chodzi o to, żeby konkretną firmę doskonale wypromować na arenie regionalnej. Każdy w mieście powinien ją znać i powinna być najbardziej popularna w swojej branży, do tego dąży pozycjonowanie regionalne.

Jeżeli użytkownik wpisuje w wyszukiwarkę frazę: mechanik samochodowy Radom, to Google Maps odsyła go do najbliższego miejsca. Dlatego tak ważne jest zainwestowanie w dobrą widoczność na mapach. Jeżeli Twoja witryna będzie widniała jako pierwsza w Twoim mieście, to istnieją największe szanse, że Klient wybierze właśnie Ciebie. Niestety tak to działa, im lepsza widoczność sieci, tym więcej Klientów.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które dążą do zwiększenia swojej widoczności i sprzedaży niezależnie od lokalizacji. Pozycjonowanie long tail opiera się na promowaniu nawet kilku tysięcy fraz kluczowych. Frazy z tzw. długiego ogona składają się z kilku wyrazów kluczowych, w których tkwi duży potencjał na pozyskanie Klienta. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Radom

Pozycjonowanie regionalne jest najlepszą usługą dla firm, które nastawione są na działalność w danym mieście, w powiecie lub regionie. Należy zadbać o jak najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google i dostępność w Google Maps.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy i usługi internetowe powinny być bardzo dobrze wypromowane i widoczne w wynikach organicznych. Ma na celu przyciągnięcie do siebie większej liczby użytkowników.

Przykładowe ceny pozycjonowania

Stosujemy dwa modele rozliczeń. Model ryczałtowy oraz abonament + rozliczenia za efekt. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę na pozycjonowanie abonamentowe (miesięczne).

Opłatę ryczałtową charakteryzuje współpraca długofalowa. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z prawidłowego pozycjonowania strony, tak by utrzymywało się ono jak najdłużej, a Klient był usatysfakcjonowany z ruchu na stronie.

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie, to agencja jest dodatkowo gratyfikowana. 

Jeżeli nadal nie jesteś pewny co do ostatecznej ceny za usługę, to zapraszamy do kontaktu telefoniczne lub mailowego i chętnie wszystko dokładnie wytłumaczymy. Zawsze możemy zaproponować inną formę rozliczenia – Klient ma być zadowolony. 

Koszty Pozycjonowania

Na ostateczną cenę, jaką Klient musi ponieść, wpływa wiele wspomnianych wcześniej czynników. Zaliczyć do nich można:

 • Konkurencyjność frazy;
 • Wiek domeny;
 • Lokalizacja firmy;
 • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Radom

Firma projektowa Radom

Kosmetyczka Radom

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Radom, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

  Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
  Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789