Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Poznań

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Poznań

Nie wiesz od czego rozpocząć swoją działalność? My Ci podpowiemy i nakierujemy w stronę sukcesu. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się marketingiem w sieci. Jeżeli zależy Ci na długotrwałej i skutecznej promocji biznesu, to skorzystaj z naszych usług! 

Pozycjonowanie Poznań - oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

W praktyce oznacza to zawarcie współpracy z agencją, która wszystkie zadania wykona za Ciebie. Nasza obszerna oferta, obejmuje:

 • Wykonanie linków sponsorowanych — doskonałe rozwiązanie dla sklepów internetowych. Daje możliwość szybkiej oraz bardzo rozbudowanej reklamy.
 • Wsparcie SEO — wspieramy Klienta w działaniach prowadzonych na stronie, jak i natychmiastowo poprawiamy wszystkie rodzaje błędów. 
 • Przeprowadzenie audytu SEO — jest to dokładny przegląd strony, pod względem występujących na niej błędów. 
 • Pozycjonowanie sklepów — poprawimy pozycję Twojej strony www w internecie, a także zwiększymy na niej ruch i postaramy się o to, aby Klienci lepiej „widzieli” Twoją stronę. 
 • Pozycjonowanie szerokie i za granicami kraju — większość firm decyduje się na pokazanie swojego biznesu za granicami kraju. Pomożemy w tym, jednak należy wiedzieć, w jaki sposób do tego podejść, aby zrobić to z sensem.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Bardzo ważne jest dla nas, żeby jak najlepiej wywiązać się ze swojej pracy oraz ze swoich obowiązków. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także zaletami, jakie wynikają z pozycjonowania stron internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych, zwane jest w skrócie SEO, warto wiedzieć, że jeżeli chcemy zaistnieć w internecie, to pozycjonowanie jest obowiązkiem! SEO ma na celu nic innego jak zwiększenie ruchu na Twojej stronie, a także pokazanie jej w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonowanie jest niczym innym jak jedną z form marketingu i to bardzo skuteczną. 

Zalety wynikające z pozycjonowania strony internetowej:

 • Wzrost odwiedzalności strony – dzięki SEO istnieje możliwość pozycjonowania konkretnych fraz, są wpisywane w wyszukiwarkę. Taki zabieg niewątpliwie przyczyni się do zwiększonego ruchu na stronie, a co za tym idzie większego zainteresowania Twoimi usługami.
 • Lepsza widoczność Twojej strony – im lepiej strona jest pozycjonowania, tym wyżej i częściej pokazuje się w wyszukiwarkach. 
 • Dotarcie do przyszłych Klientów – poprawnie użyte słowa i frazy kluczowe przyczyniają się do większego ruchu na stronie. Dzięki temu potencjalni Klienci częściej odwiedzają stronę www.
 • Podniesie zysków przedsiębiorstwa – im więcej Klientów odwiedza naszą stronę internetową, tym bardziej możemy liczyć na skorzystanie z preferowanych przez nią usług i dóbr. Co za tym idzie rozwój własnego biznesu.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Poznania

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Jak wcześniej zostało wspomniane, marketing w internecie jest podstawą zaistnienia w sieci. Każda strona powinna w niego zainwestować, gdyż wydane pieniądze z czasem się zwrócą ze zwiększoną mocą. Nasz agencja pracuje na bardzo jasnych i prostych zasadach, które chcemy Ci przedstawić. 

Jeżeli jesteś gotowy, aby się z nami skontaktować, to zapraszamy poprzez formularz kontaktowy lub osobiście, do naszego biura w Poznaniu. Przedstawisz nam swoje oczekiwania, a my je zaakceptujemy i zrobimy profesjonalną ofertę z wyceną. Następnie podpisujemy umowę, a także zabieramy się za wykonywanie należących do nas zadań. Klient zawsze może śledzić wykonywane przez nas działania. Zawsze odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i osobistego.

Na ostateczną kwotę, jaką poniesie Klient, składa się kilka niezwykle istotnych elementów:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

Nasza agencja podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, przejrzyście i bardzo profesjonalnie. Wyszczególniamy wszystkie prowadzone przez nas usługi.

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Poznań

Zastanawiasz się jakie zalety daje pozycjonowanie regionalne?

Już tłumaczymy. Pozycjonowanie regionalne jest najlepszym rozwiązaniem dla biznesów, które pracują w jednym mieście, np.: Kosmetyczka Poznań. Jeżeli dana firma chce sprzedawać usługi w mieście Poznań i nigdzie więcej, to trzeba wypromować witrynę, tak aby widniała, jak najwyżej w wyszukiwarkach Google. Tylko wtedy jest szansa, że Klienci wybiorą i zauważą właśnie Ciebie.

Google Maps wyszukuje najbliższą pozycję, którą wpisujemy w Google i tam nas odsyła. Dobrze by było, abyśmy znaleźli się przed konkurencją i nie pozwolili się wyprzedzić.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które dążą do zwiększenia swojej widoczności i sprzedaży niezależnie od lokalizacji. Pozycjonowanie long tail opiera się na promowaniu nawet kilku tysięcy fraz kluczowych. Frazy z tzw. długiego ogona składają się z kilku wyrazów kluczowych, w których tkwi duży potencjał na pozyskanie Klienta. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Poznań

Pozycjonowanie lokalne skupione jest na optymalizacji pod kątem wyszukiwania na stronie, w taki sposób, aby strona pokazywała się jak najwyżej, na pytania związane z konkretnym miastem. Taka usługa prowadzona jest pod firmy pracujące w obrębie jednego miasta czy regionu, np: restauracje, kosmetyka, mechanik samochodowy. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy i usługi internetowe powinny być bardzo dobrze wypromowane i widoczne w wynikach organicznych. Dlatego pozycjonowanie powinny być bardzo istotnym elementem reklamy internetowej. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Jeżeli zastanawiasz się jakie formy rozliczenia proponujemy, to zaraz wszystko stanie się jasne.

Po pierwsze Klient może rozliczać się z nami w formie abonamentowej, czyli opłacając daną kwotę comiesięcznie. W tej kwocie będzie miał zapewnione wszystkie ustalone przez nas usługi. Ten model tyczy się zazwyczaj współpracy długoterminowej.

Po drugie rozliczamy się także abonamentowo plus premia za efekty. Taki rodzaj rozliczenia różni tylko dodatek, który ponosi Klient, jeżeli efekty współpracy będą dla niego zadowalające.

Jeżeli takie rozwiązania nie są odpowiadające, to zapraszamy do rozmowy indywidualnej. Z pewnością dostosujemy się do Twoich wymogów i razem dojdziemy do konsensusu. Klient jest dla nas zawsze najważniejszy. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

 • Konkurencyjność frazy;
 • Wiek domeny;
 • Lokalizacja firmy;
 • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Poznań

Firma projektowa Poznań

Kosmetyczka Poznań 

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Poznań, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

  Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
  Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789