Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Olsztyn

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Olsztyn

Z Nami zyskasz grono lokalnych Klientów. Zadbamy przede wszystkim o to, aby Twoja firma była jak najlepiej widoczna i najczęściej wyszukiwana w mapach Google. Sprawimy, aby Twoi przyszli Klienci trafili do Ciebie bezpośrednio po wyszukiwarce Google oraz mapach.

Pozycjonowanie Olsztyn - oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

Oznacza to nic innego jak zadbanie o promocję własnego biznesu. Należy do tego wybrać, jak najlepszą firmę zajmującą się tą profesją, my taką jesteśmy i z chęcią wytłumaczmy Ci techniki skutecznego marketingu, a także zajmiemy się profesjonalnie pozycjonowaniem Twojej strony.

Na pewno ciekawi cię jak działamy — szczegóły poniżej.

Na początku Klient przesyła nam zapytanie na maila albo spotykamy się w naszym biurze w Olsztynie. Klient przedstawia naszym fachowcom swoją wizję, my się do niej dostosowujemy, przedstawiając po drodze swoje propozycje. Następnie podpisujemy umowę i dogrywamy koszty rozliczenia. My zajmujemy się swoją pracą, a Klient za pomocą specjalistycznych narzędzi może sprawdzić nasze poczynania i efekty.

Całkowity koszt usługi uzależniony jest od wielu elementów, o których dowiecie się poniżej.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Najczęściej zajmujemy się kampaniami linków sponsorowanych, ale przede wszystkim pozycjonowaniem stron www. Poniżej proszę się zapoznać z naszą szczegółową ofertą, jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to z chęcią odpowiemy i zaproponujemy dogodne rozwiązanie.

Kompleksowo zajmujemy się:

Pozycjonowaniem sklepów — na początku staramy się dostosować i dobrać odpowiednią strategię pozycjonowania danego sklepu. Przygotowujemy odpowiednie słowa kluczowe, optymalizujemy stronę, planujemy działania budowania linków, a także dokładnie przyglądamy się poczynaniom konkurencji. Przede wszystkim wstawiamy na bardzo dobre i jakościowe teksty, a także wyeliminowanie ze strony wszelkich błędów.

Pozycjonowaniem lokalnym i zagranicznym — dużo osób stawia na pozycjonowanie za granicami kraju. Jest to jak najlepsze rozwiązanie, jednak wymagające podjęcia stosownych kroków. Pozycjonowanie lokalne jest to propagowanie twojej firmy w danym mieście lub regionie.

Linkami sponsorowanymi — jest to najszybsza i najbardziej efektywna reklama Google. Poprawnie wykonana kampania to taka, która zwiększa odwiedzalność twojej strony, a także generuje większy zysk.

Wsparciem SEO — jesteśmy do dyspozycji naszych klientów całą dobę. Pomagamy w wyborze najlepszych fraz kluczowych, zdjęć i obrazków, a także odpowiednio dobieramy serwer. Staramy się uświadomić każdego klienta, czym jest poprawne SEO.

Zalety pozycjonowania strony internetowej:

zwiększona ilość klientów;

budowanie świadomości marki;

zwiększenie dochodów firmy;

lepsza widoczność sieci;

wyprzedzanie konkurencji;

budowanie relacji z klientami.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Olsztyna

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa marketing oraz promocja własnej firmy – bez tych dwóch elementów bylibyśmy niewidzialni w sieci, a nasze dochody stałyby w miejscu. Dlatego dostosowujemy Nasze działania do potrzeb Klientów oraz wymagań ich firm.

Na ostateczną kwotę, jaką poniesie Klient, składa się kilka niezwykle istotnych elementów:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

Nasza agencja podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, przejrzyście i bardzo profesjonalnie. Wyszczególniamy wszystkie prowadzone przez nas usługi. Na początku staramy się dokładnie zbadać i poznać stronę, pod wieloma aspektami:

• Dostosowujemy frazy kluczowe;
• Tworzymy wartościowe treści.

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Warszawa

Czym jest dokładnie pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne co działania mające na celu wypromowanie firmy, jednak tylko i wyłącznie skupiamy się na danym mieście lub regionie. Stawiamy na to, aby twój przyszły klient mógł zobaczyć cię na mapach Google.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany daną usługą w konkretnym mieście, to taką frazę wpisze w wyszukiwarce Google. Google Maps pokaże użytkownikowi miejscach spełniających jego kryteria. Na pierwszej miejscu znajdzie się to, które jest najlepiej pozycjonowane. Im wyżej jesteś w tym rankingu, tym większe prawdopodobieństwo, że użytkownik wybierze właśnie ciebie.

Pozycjonowanie regionalne ma sens dla branży, która rozwija swój interes tylko i wyłącznie w obrębie jednego miasta, np.: przychodnia Olsztyn, kosmetyczka Olsztyn.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które dążą do zwiększenia swojej widoczności i sprzedaży niezależnie od lokalizacji. Pozycjonowanie long tail opiera się na promowaniu nawet kilku tysięcy fraz kluczowych. Frazy z tzw. długiego ogona składają się z kilku wyrazów kluczowych, w których tkwi duży potencjał na pozyskanie klienta. Stworzone zostało pod użytkownika świadomego, który jest zdecydowany, tylko szuka najlepszej opcji. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Olsztyn

Pozycjonowanie lokalne skupione jest na optymalizacji pod kątem wyszukiwania na stronie, w taki sposób, aby strona pokazywała się jak najwyżej, na pytania związane z konkretnym miastem. Taka usługa prowadzona jest pod firmy pracujące w obrębie jednego miasta czy regionu, np: restauracje Olsztyn, kosmetyka Olsztyn, mechanik samochodowy Olsztyn. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględnia specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Tutaj skupiamy się na wielu elementach, proces ten jest czasochłonny i długofalowy, jednak przynoszący najlepsze efekty. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Nasza agencja postawiła na dwa modele rozliczeń. Pierwsze z nich to abonament (opłata stała), a drugi abonament plus dodatek za efekty. 

Opłatę ryczałtową charakteryzuje współpraca długofalowa. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z prawidłowego pozycjonowania strony. Klient ma być zadowolony, a praca z nim długoterminowa. 

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie, to agencja jest dodatkowo nagradzana. 

Zapraszamy także do kontaktu indywidualnego. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Chętnie porozmawiamy i po negocjujemy.  Znajdziecie nas na terenie całej Polski. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

  • Konkurencyjność frazy;
  • Wiek domeny;
  • Lokalizacja firmy;
  • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Olsztyn

Cukiernik Olsztyn

Kosmetyczka Olsztyn

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Olsztyn, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

    Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
    Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789