Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Lublin

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Lublin

Chcesz skutecznie wypromować swoją stronę internetową? Chcesz, aby Twoi potencjalni i przyszli Klienci poznali i zauważyli Twoją witrynę? Zadbaj o swoją pozycję w wyszukiwarce. Z nami z łatwością osiągniesz ten cel, a Twoja witryna stanie się wysoko pozycjonowania. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą.

Pozycjonowanie Lublin - oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

Żeby zaistnieć w internecie, należy zadbać o bardzo dobrą reklamę i pozycję w wyszukiwarce Google. W dzisiejszych czasach, z internetu korzysta większość społeczeństwa. Warto zadbać o to, aby jak najlepiej zaprezentować się swoim potencjalnym Klientom i przekonać ich do siebie.

Nasza firma wypromuje cię w internecie i pokaże Twoją stronę na najwyższej pozycji. Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, a także w każdym mieście Polski. Poniżej proszę się zapoznać z naszą bogatą ofertą, która wspomoże Twój marketing.

W lepszym dotarciu do Klienta pomocne będzie:

Pozycjonowanie lokalne — nazywane inaczej regionalnym, usługa mająca na celu poprawić Twoją pozycję w wyszukiwarce, dla zapytań które są związane bezpośrednio z miejscowością, w której prowadzisz firmę. Jeżeli użytkownik jest zainteresowany usługą, to odnosi go do najbliższego miejsca, znajdującego się od niego, w tym momencie. Dlatego warto, żeby Twoja pozycja wyszukiwała się jako pierwszy na liście.

Pozycjonowanie za granicami kraju — coraz więcej Klientów decyduje się pokazać swój biznes na arenie międzynarodowej. Jest to bardzo dobry pomysł, natomiast trzeba do niego podejść profesjonalnie. Pomożemy ci zdobyć Klientów nawet z zagranicy.

Pozycjonowanie szerokie — tutaj mamy do czynienia z pozycjonowaniem Twojej witryny na kilka słów kluczowych. Skierowane jest do użytkowników świadomych, którzy wiedzą czego oczekują.

Wdrożenie linków sponsorowanych — nastawione są do osób, które oczekują natychmiastowych, szybkich i efektywnych wyników w wyszukiwarce Google.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Wiemy, że proponowane przez nas usługi są wysokiej jakości, a zatrudnieni przez nas fachowcy mają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę do przeprowadzania i wdrażania działań marketingowych na stronę internetową.

W ramach usług z naszą firmą gwarantujemy:

– wykonanie darmowego audytu strony internetowej;

darmowe serwisowanie strony;

nieodpłatną usługę tworzenia treści;

wdrożenie linking buildingu;

pomoc doświadczonych fachowców.

Co więcej, całkowicie staramy się dostosować do potrzeb Klienta. Potrafimy stworzyć indywidualny plan działania nastawiony na określone cele i zadania. Ponadto jesteśmy otwarci na każdego Klienta, co ułatwia nam współpracę.

Jak działamy?

Jeżeli Klient jest zainteresowany naszym doradztwem, to w pierwszej kolejności powinien wysłać nam swoje oczekiwania, a my w ciągu dwóch dni postaramy się odpowiedzieć pełnowartościową ofertą. Jeżeli Klient jest zadowolony z proponowanych przez nas działań, to podpisujemy umowę. Następnie zajmujemy się wdrażaniem zmian na witrynę, a Klient w każdym momencie może mieć pieczę nad naszą pracą.

Więcej ruchu, więcej klientów i więcej zamówień z Lublina

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa marketing oraz promocja własnej firmy – bez tych dwóch elementów bylibyśmy niewidzialni w sieci, a nasze dochody stałyby w miejscu.

Czy pozycjonowanie stron przyniesie jakiekolwiek efekty?

Oczywiście, że tak! Co prawda pozycjonowanie jest procesem długotrwałym, ale wdzięcznym. Z czasem zauważalne będą zalety, jakie powinno przynieść rzetelne pozycjonowanie. 

Wszystkie zalety pozycjonowania:

 • dotarcie i zalezienie nowych Klientów, a także szersze możliwości dla tych stałych;
 • zbudowanie zaufania wśród Klientów;
 • zwiększenie odwiedzalności witryny;
 • zwiększenie zysków działalności;
 • silna pozycja na Google Maps;
 • rokrocznie większa rozpoznawalność marki. 
1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Lublin

Pozycjonowanie lokalne ma na celu zwiększenie widoczności Twojej firmy na mapach Google. Jeżeli potencjalny Klient znajduje się w miejscowości, w której świadczysz usługi i wpisze w wyszukiwarkę hasło: Kosmetyczka Lublin, to dobrze by było, gdyby to Twój salon pokazał mu się jako pierwszy na liście. Wtedy istnieją największe szansę, że wybierze właśnie Ciebie i skorzysta z Twoich usług.  
 
Pozycjonowanie regionalne umożliwia promowanie działalności na obszarze: miasta, gminy, powiatu, województwa, regionu. Jest doskonałym pomysłem, jeżeli chcesz działać jedynie w obrębie swojego regionu. Daje bardzo wiele możliwości. 

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które dążą do zwiększenia swojej widoczności i sprzedaży niezależnie od lokalizacji. Pozycjonowanie long tail jest nastawione na świadomego użytkownika, który wie czego chce, tylko szuka odpowiedniego sklepu bądź usługi. Pozycjonowanie odbywa się na wiele słów kluczowych.  

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Lublin

Pozycjonowanie lokalne to najlepszy wybór promocji, dla firm, które skupiają się na swoim regionie lub mieście. Ma na celu pozyskanie nowych Klientów oraz stały kontakt z dotychczasowymi. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy i usługi internetowe powinny być bardzo dobrze wypromowane i widoczne w wynikach organicznych. Dlatego pozycjonowanie powinny być bardzo istotnym elementem reklamy internetowej. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Stosujemy dwa modele rozliczeń. Model ryczałtowy oraz abonament + rozliczenia za efekt. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę na pozycjonowanie abonamentowe (miesięczne).

Opłatę ryczałtową charakteryzuje współpraca długofalowa. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z prawidłowego pozycjonowania strony, tak by utrzymywało się ono jak najdłużej, a Klient był usatysfakcjonowany z ruchu na stronie.

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie, to agencja jest dodatkowo gratyfikowana. 

Jeżeli nadal nie jesteś pewny co do ostatecznej ceny za usługę, to zapraszamy do kontaktu telefoniczne lub mailowego i chętnie wszystko dokładnie wytłumaczymy. Zawsze możemy zaproponować inną formę rozliczenia – Klient ma być zadowolony. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

 • Konkurencyjność frazy;
 • Wiek domeny;
 • Lokalizacja firmy;
 • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Lublin

Firma projektowa Lublin

Kosmetyczka Lublin

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Lublin, jak i innych zakątkach Polski. Jesteś zainteresowany współpracą, bardzo chętnie wytłumaczymy Ci jak działamy. Zapraszamy do kontaktu. 

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

  Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
  Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789