Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Łódź

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Łódź

Nasza agencja profesjonalnie zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej. Z naszą pomocą będziesz widoczny w sieci oraz dotrzesz do nowych i potencjalnych Klientów.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Pozycjonowanie Łódź - oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

Jeśli promujesz się za pomocą strony internetowej, to zdajesz sobie sprawę z tego, że istnieje coś takiego jak ranking stron w Google. Najprościej mówiąc, jest to kolejność, w jakiej wyszukiwarka Google pokazuje wyniki poszczególnych stron internetowych. Warto dodać, że ta kolejność absolutnie nie jest przypadkowa. Jeżeli dany użytkownik wpisuje konkretną frazę lub zapytanie w Google, to te podsuwają mu najbardziej przydatną stronę internetową.

W jaki sposób Google ocenia tę przydatność? Między innymi brana jest pod uwagę dana lokalizacja użytkownika, jego historia wyszukiwań, a także zawartość strony. Dlatego tak ważne jest zadbanie o prawidłowe pozycjonowanie strony www. Dzięki temu Klienci nas zauważą, ruch na naszej stronie wzmoże się, a co za tym idzie, zwiększą się przychody firmy.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to postaw na naszą agencję. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij nam adres Twojej strony www, a my przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Od wielu lat działamy skutecznie i z sukcesami na terenie Łodzi, a także w innych miastach Polski. Ponadto można się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. 

W ramach naszej oferty przygotujemy dla Ciebie:

Profesjonalny audyt — czyli sprawdzimy dokładniej stronę, pod każdym kątem w ten sposób, aby dowiedzieć się, jakie błędy są na niej widoczne, a następnie je eliminujemy.

Mobilne strony — dostosujemy Twoją stronę www, tak aby była bardzo dobrze widoczna i czytelna na każdego rodzaju urządzeniu mobilnym.

Skuteczną optymalizację strony — wykonujemy optymalizacje w taki sposób, aby była jak najbardziej przyjazna dla wyszukiwarek. Zależy nam na tym, aby Twoja strona była widoczna w wyszukiwarce Google jak najwyżej.

Odpowiednio dobrane słowa kluczowe — staramy się, aby słowa kluczowe były dokładnie dobrane pod daną witrynę.

Wartościowy link building — pozyskanie takiego linku jest bardzo pracochłonne i czasochłonne. Jednak dokładamy wszelkich starań, aby dostosować najodpowiedniejsze linki dla Twojej strony.

Pozycjonowanie stron internetowych – zalety

Zalet wynikających z pozycjonowania stron jest bardzo dużo. Można do nich zaliczyć:

mierzalne zwiększenie ruchu na stronie — im więcej ludzi wejdzie na Twoją stronę, tym lepiej. Ponieważ realnie zwiększony ruch może przenieść się na dochody. Więcej użytkowników, tym większa szansa, że towar lub usługa zostaną kupione;

większa rozpoznawalność firmy w internecie — im wyżej się pozycjonujesz, tym lepiej znając Ciebie Klienci, a także konkurencja;

dotarcie do nowych Klientów — użytkownik który wpisuję w Google daną frazę odpowiadającą Twojej witrynie, ma możliwości trafienia do Twojego sklepu;

efekt długotrwały — pozycjonowanie to proces trwający długo, jednak przynoszący oczekiwanie założenia.

Tak jak wyżej zostało napisane, do pozycjonowania nie można się zniechęcać. Jest to proces czasochłonny, długotrwały i wymagający czasu. Jeżeli zaakceptujemy te czynniki, to w przyszłości osiągniemy swój cel.

Więcej ruchu, więcej klientów i więcej zamówień z Łodzi

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Marketing oraz promocja własnej firmy to dwie bardzo ważne rzeczy w dzisiejszych czasach. Żeby pokazać się i zaistnieć w internecie, musimy zdobyć solidną i wysoką pozycję. Aby profesjonalnie podejść do marketingu, najlepiej skorzystać z usług doświadczonych agencji. My taką jesteśmy i jak najbardziej sprostamy Twoim oczekiwaniom i założonym przez Ciebie celom.

Jeżeli Klient jest zainteresowany naszymi usługami, to w pierwszej kolejności stara się z nami skontaktować. Przedstawia nam swoją wizję i propozycje, a my się do niej ustosunkujemy. Następnie wdrażamy Klienta w nasz plan działania i podpisujemy wstępną umowę. Jeżeli obie strony są zadowolone, to my przechodzimy do konkretów, informując Klienta o swoich poczynaniach.

Nasza agencja podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, przejrzyście i bardzo profesjonalnie. Wyszczególniamy wszystkie prowadzone przez nas usługi. Na początku staramy się dokładnie zbadać i poznać stronę, pod wieloma aspektami:

• Dostosowujemy frazy kluczowe;
• Tworzymy wartościowe treści.

Wybieramy także dostosowane do profilu firmy Klienta rozwiązania – w przypadku witryn z ilością podstron przekraczających 100 proponujemy Long Tail, czyli pozycjonowanie szerokie.

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Łódź

Pozycjonowanie regionalne to działania nakierowana na pozycje w wyszukiwarce Google, dla zapytań związanych bezpośrednio z daną lokalizacją. Tyczy się firmy, które pracują w jednym mieście lub regionie („fryzjer Łódź”, „kosmetolog Łódź”) i które chcą być najlepiej widoczne w sieci spośród swojej konkurencji. 
 
Bardzo często się zdarza, że wyszukiwarka na podstawie danych lokalizacyjnych, wskazuje najbliższe miejsce obok którego jesteś w danej chwili. Dlatego warto rozważyć pojawienie się na mapach Google, gdyż jest to niezwykle efektywny sposób pozyskiwania nowych Klientów i dbania o dotychczasowych. Jeżeli firma decyduje się na skierowanie swojej oferty do mieszkańców danego miasta, to w takim przypadku serwis powinien być zoptymalizowany poprzez stworzenie landing page dla danego miejsca, lokalizacji. 
 
 

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które dążą do zwiększenia swojej widoczności i sprzedaży niezależnie od lokalizacji. Pozycjonowanie long tail opiera się na promowaniu nawet kilku tysięcy fraz kluczowych. Frazy z tzw. długiego ogona składają się z kilku wyrazów kluczowych, w których tkwi duży potencjał na pozyskanie Klienta. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Łódź

Taka usługa prowadzona jest pod firmy pracujące w obrębie jednego miasta czy regionu, np: restauracje, kosmetyka, mechanik samochodowy. Pozycjonowanie lokalne, ma na celu jak najlepsze wypromowanie Twojej usługi w internecie. Jest to możliwe, dzięki odpowiedniemu użyciu słów kluczowych. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy i usługi internetowe powinny być bardzo dobrze wypromowane i widoczne w wynikach organicznych. Dlatego pozycjonowanie powinny być bardzo istotnym elementem reklamy internetowej. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Stosujemy dwa modele rozliczeń. Model ryczałtowy oraz abonament + rozliczenia za efekt. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę na pozycjonowanie abonamentowe (miesięczne).

Opłatę ryczałtową charakteryzuje współpraca długofalowa. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z prawidłowego pozycjonowania strony, tak by utrzymywało się ono jak najdłużej, a Klient był usatysfakcjonowany z ruchu na stronie.

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie, to agencja jest dodatkowo gratyfikowana. 

Jeżeli nadal nie jesteś pewny co do ostatecznej ceny za usługę, to zapraszamy do kontaktu telefoniczne lub mailowego i chętnie wszystko dokładnie wytłumaczymy. Zawsze możemy zaproponować inną formę rozliczenia – Klient ma być zadowolony. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

  • Konkurencyjność frazy;
  • Wiek domeny;
  • Lokalizacja firmy;
  • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Łódź

Firma kurierska Łódź

Kosmetyczka Łódź

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Łodzi, jak i innych zakątkach Polski. Jesteśmy niezwykle doświadczeni, sprawni i renomowani przez wiele firm. Chcesz skorzystać z naszych usług? Serdecznie zapraszamy każdego nowego Klienta. 

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

    Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
    Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789