Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Katowice

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Katowice

Skutecznie zajmiemy się widocznością Twojej strony w wyszukiwarce Google. Z nami zyskasz nowych Klientów, a także pozwolisz im z łatwością trafić na Twoją stronę.

Pozycjonowanie Katowice - oferta

Dlaczego warto zadbać o pozycjonowanie?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

Czym tak naprawdę jest widoczność w Google? Pozycjonowanie, w skrócie SEO to wiele działań, które są wykonywane na stronie internetowej. Sprawdzane są na niej wszystkie elementy i parametry, które dostosowywane są do wskazówek Google. Tak przygotowana strona musi być wolna od wszelkich błędów SEO oraz błędów technicznych, a także musi być uzupełniona wartościowymi treściami.

Nadrzędnym celem pozycjonowania każdej witryny internetowej, jest zajęcie jak najwyższego miejsca na dane słowo kluczowe wpisywane w wyszukiwarce Google.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Nasza agencja działa skutecznie i prężnie nie tylko w Katowicach, ale także na terenie całej Polski. Musisz wiedzieć, że kompleksowo zajmujemy się:

 • Optymalizacją strony internetowej — dostosujemy optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek. Staramy się, aby każda witryna internetowa była jak najlepiej widoczna w wyszukiwarce Google.
 • Tworzeniem stron mobilnych — każda strona internetowa powinna być bardzo dobrze i przejrzyście widoczne na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych. Nasze działania pomogą dostosować każdą stronę do konkretnego urządzenia przenośnego.
 • Doborem słów kluczowych — frazy kluczowe dobieramy do danej strony, tak aby wyszukiwarka Google, jak najlepiej je widziała i rozumiała.
 • Kompleksowym audytem witryny — audyt jest bardzo ważnym elementem podczas tworzenia lub poprawiania każdej strony internetowej. Jest to wykaz najczęstszych błędów, którymi przepełniona jest dana strona internetowa. Audyt ma za zadanie wyeliminowanie każdego błędu oraz wdrożenie poprawek.

  Możemy także tworzyć i pozyskać linki dla strony internetowej w takim celu, aby jeszcze bardziej wzmocnić i podnieść jej widoczność.

Pozycjonowanie stron internetowych – zalety

U nas znajdziesz wszystkie usługi SEO w jednym miejscu. Zaproponujemy Ci wykonanie profesjonalnego audytu SEO,  zajmiemy się dokładną optymalizacji strony internetowej,  a następnie zastosujemy link building i wdrożymy content marketing. 

Zalety wynikające z pozycjonowania strony internetowej:

 • Wzrost odwiedzalności strony – dzięki SEO istnieje możliwość pozycjonowania konkretnych fraz, które użytkownik wpisuje w wyszukiwarkę. Taki zabieg niewątpliwie przyczyni się do zwiększonego ruchu na stronie, a co za tym idzie większego zainteresowania proponowanych usług.
 • Lepsza widoczność Twojej strony – poprawnie przeprowadzone działania SEO zapewniają większą widoczność strony, poprzez odpowiednie użycie fraz kluczowych.
 • Dotarcie do przyszłych Klientów – poprawnie użyte słowa i frazy kluczowe przyczyniają się do większego ruchu na stronie. Dzięki temu potencjalni Klienci częściej odwiedzają stronę www.
 • Podniesie zysków przedsiębiorstwa – im więcej Klientów odwiedza naszą stronę internetową, tym bardziej możemy liczyć na skorzystanie z preferowanych przez nią usług i dóbr. Co za tym idzie rozwój własnego biznesu.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Katowic

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Zdajemy sobie sprawę, że działania marketingowe mające na celu ulepszać stronę internetową są naprawdę różne. My wiemy, że efektywniejsze marketing można osiągnąć dzięki pozycjonowaniu strony www. Dzięki niemu wypromujesz w internecie swoją stronę lub sklep internetowy. Pozycjonowanie jest stosunkowo tanie w porównaniu z innymi formami marketingu, jednak na ostateczną kwotę, którą poniesie Klient, wpływa bardzo wiele czynników, między innymi:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Najpierw staramy się poznać potrzebę i wymagania w Klienta, następnie proponujemy swoje rozwiązania, kolejno Klient musi zaakceptować daną umowę i założenia, a na końcu przechodzimy do wyrażania zmian na stronie.

 

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Katowice

W dzisiejszych czasach pozycjonowanie lokalne jest niemalże warunkiem koniecznym przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Pozycjonowanie regionalne powinni wdrożyć zwłaszcza przedsiębiorcy, którzy oferują swoje usługi w obrębie jednego miasta czy regionu.

Co tak naprawdę daje pozycjonowanie lokalne? Po pierwsze, za pozycjonowanie regionalnie nie poniesiemy dużych kosztów, prawdopodobnie zbudujemy jeden z najlepszych wizerunków lokalnego lidera w sieci. Liczba odwiedzin naszej strony diametralnie wzrośnie, a inwestycja zacznie się zwracać.

Co więcej, nasza agencja oferuje usługi pozycjonowania regionalnego nie tylko w Katowicach, ale także w całej Polsce oraz w wielu krajach europejskich. Z całą pewnością jesteśmy najlepiej przygotowaną firmą do wdrożenia działań związanych z pozycjonowaniem regionalnym.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Long tail nazywane także długim ogonem to koncepcja związana z marketingiem internetowym, tyczy się przede wszystkim pozycjonowania sklepów internetowych. Pozycjonowanie długi ogon oznacza rzadko wyszukiwane słowa kluczowe. Takie sformułowania mają bardzo duże znaczenie, gdyż przyciągają bardziej zdecydowanych i świadomych użytkowników, najprawdopodobniej przyszłych Klientów.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Katowice

Pozycjonowanie lokalne związane jest przede wszystkim z działalnością biznesów, występujących w obrębie danego miasta, ma na celu podnieść widoczność Twojej strony internetowej na jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce Google. Ma służyć przede wszystkim osobom, które chcą skorzystać z twoich usług bądź produktów i mieszkają nieopodal Ciebie.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy i usługi internetowe powinny być bardzo dobrze wypromowane i widoczne w wynikach organicznych. Dlatego pozycjonowanie powinny być bardzo istotnym elementem reklamy internetowej. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Stosujemy dwa modele rozliczeń. Model ryczałtowy oraz abonament + rozliczenia za efekt. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę na pozycjonowanie abonamentowe (miesięczne).

Opłatę ryczałtową charakteryzuje współpraca długofalowa. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z prawidłowego pozycjonowania strony, tak by utrzymywało się ono jak najdłużej, a Klient był usatysfakcjonowany z ruchu na stronie.

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie, to agencja jest dodatkowo gratyfikowana. 

Jeżeli powyższe rozwiązania nie są dla Ciebie idealne, to zapraszamy na indywidualną konsultację. Z całą pewnością dojdziemy do konsensusu i podejmiemy wspólną współpracę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą agencją. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała pomyślnie i na wysokim poziomie.

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

 • Konkurencyjność frazy;
 • Wiek domeny;
 • Lokalizacja firmy;
 • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Katowice

Czeladnik Katowice

Kosmetyczka Katowice

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Katowice, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

  Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
  Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789