Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Gliwice

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Gliwice

Pozwól stać się Twojej firmie rozpoznawalną. Zadbaj o jak najlepszą widoczność swojej strony i jak najwyższą pozycję, w wyszukiwarce Google. Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy najlepszą ofertę do Twojej firmy i Twoich oczekiwań.

Pozycjonowanie Gliwice - oferta

Dlaczego pozycjonowanie jest jedną z najważniejszych form marketingu?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Przekonaj się jakie korzyści uzyskasz podejmują z nami współpracę.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jakość wykonywanych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Wiemy jak zwiększyć ruch na Twojej stronie, jak usprawnić jej działanie, jak zachęcić potencjalnych i przyszłych Klientów do kupowania na Twojej stronie, a także sprawimy, aby Twoja strona była jak najlepiej widoczna w wyszukiwarkach. Warto postawić na naszą firmę, bo oferujemy:

bezpłatny audyt;

brak dodatkowych opłat za pisanie treści;

opiekę nad stroną;

profesjonalny Linking bulding;

doświadczonych profesjonalistów i ich doradztwo;

cykliczne raportowanie.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Nasza agencja działa skutecznie nie tylko w Gliwicach, ale także na terenie całej Polski. Jesteśmy agencją marketingową, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, tworzeniem kampanii linków sponsorowanych, pozycjonowaniem lokalnym i zagranicznym, a także pozycjonowaniem sklepów internetowych.

Jak wiadomo sam proces pozycjonowania internetowego, jest niezwykle skomplikowany i czasochłonny. Jeżeli jesteś świadomym Klientem, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że dłuższy czas oczekiwania, w przyszłości się opłaci i przyniesie oczekiwane efekty. Może nie każdy wie, ale elementów wpływających na prawidłowe pozycjonowanie jest bardzo wiele, poniżej możesz się z nimi zapoznać:

Opieka nad serwerem — doglądanie szybkości serwera, sprawdzanie możliwości oraz dostępność jego usług.

Marketing treści — zwany inaczej content marketingiem. Dzięki tej usłudze zoptymalizujesz: tytuły, treści internetowe, słowa kluczowe, a także grafiki na stronie internetowej.

Optymalizacja strony — dostosujemy do niej wielkość obrazków, zoptymalizujemy stronę pod względem kodu HTML, zajmiemy się linkami wewnętrznymi, a także szybkością ładowania strony.

Dostępność i widoczność w Google Maps — przyjrzymy się dokładnie danym na Twojej stronie, zweryfikujemy wizytówkę Google, a także przypiszemy adres lokalny do Twojej witryny.

Ponadto na bieżąco będziemy monitorować Twoją witrynę, analizować jej konwersje, a także ruch na stronie. W razie jakichkolwiek problemów lub błędów nasi konsultanci zawsze będą służyli pomocą.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Gliwic

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa reklama własnej strony internetowej oraz promocja własnego biznesu. Dlatego staramy się dostosować do wymogów Klientów. Jesteśmy bardzo elastyczni, a także staramy się zaproponować Klientowi swoje, czasami bardzo oryginalne pomysły. Mimo wszystko ostatnie zdanie, ostateczna wersja i koncepcja należą do Klienta.

Krok po kroku o tym, jak działamy.

1. W ciągu 48 godzin mamy przygotować dla Państwa ofertę i wysłać gotową na maila.

2. Klient musi zapoznać się z przesłanymi wytycznymi, jeżeli te odpowiadają jego idei, możemy przejść do zaakceptowania i podpisania umowy.

3. Następnie odbywa się optymalizacja strony internetowej, czyli przygotowanie jej i zastosowanie w niej stosownych zmian SEO.

4. Wszystkie prowadzone przez nas zmiany, Klient może śledzić dzięki narzędziom analitycznym.

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Gliwice

Pozycjonowanie regionalne to działania nakierowana na jak najwyższą pozycje w wyszukiwarce Google, dla zapytań związanych bezpośrednio z daną lokalizacją. Przykładem takiego wyszukiwania są np: zapytania “klimatyzacja Gliwice”, “naprawa laptopów Gliwice” itd.
 
Warto zadbać o to, aby nasza firma była widoczna w Google Maps. Jest to bardzo przydatna usługa, ponieważ osoba wyszukująca firmę w konkretnym mieście wpisuje w wyszukiwarkę określone hasło. Te słowa kluczowe odnoszą się do miejsca, które jest najbliżej Ciebie w danym momencie. Pozycjonowanie lokalne jest przydatne dla firm, które rozgłaszają swoje usługi tylko i wyłącznie w jednym mieście lub regionie.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które dążą do zwiększenia swojej widoczności i sprzedaży niezależnie od lokalizacji. Pozycjonowanie long tail opiera się na promowaniu nawet kilku tysięcy fraz kluczowych. Frazy z tzw. długiego ogona składają się z kilku wyrazów kluczowych, w których tkwi duży potencjał na pozyskanie Klienta. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Gliwice

Pozycjonowanie lokalne (inaczej pozycjonowanie regionalne) skupione jest na optymalizacji pod kątem wyszukiwania na stronie, w taki sposób, aby strona pokazywała się jak najwyżej, na pytania związane z konkretnym miastem. Usługa jest skierowana dla firm, które skupiły się na prowadzeniu działalności, tylko w obrębie jednego miasta, na przykład: restauracja Gliwice, piekarnia Gliwice, stomatolog Gliwice.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy i usługi internetowe powinny być bardzo dobrze wypromowane i widoczne w wynikach organicznych. Dlatego pozycjonowanie powinny być bardzo istotnym elementem reklamy internetowej. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Przykładowe koszty pozycjonowania oraz plany taryfowe przedstawione są w zestawieniu poniżej. Jednak nasza firma rozlicza się ze swoimi Klientami na podstawie umowy abonamentowej oraz na podstawie umowy abonamentowej z rozliczeniem za efekty.

Rozliczenie abonamentowe jest to stała, comiesięczna gratyfikacja dla firmy. Natomiast rozliczenia abonamentowe z rozliczeniem za efekty, różni się tylko dodatkowo rozliczeniem za poszczególne pozycje. Kwota abonamentu ustalana jest wspólnie, im wyższy abonament tym niższe ceny za poszczególne frazy. 

Jeżeli Klientowi nie podobają się powyższe propozycje rozliczeń, to zapraszamy do naszego biura bądź do wypełnienia formularza znajdującego się na stronie internetowej, a my postaramy dostosować się do indywidualnych wymogów Klienta.

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

  • Konkurencyjność frazy;
  • Wiek domeny;
  • Lokalizacja firmy;
  • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Gliwice

Firma wnętrzarska Gliwice

Dermatolog Gliwice

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Gliwice, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

    Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
    Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789