Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Gdynia

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Gdynia

Prowadząc firmę, musisz zadbać o reklamę. Popraw swoją pozycję w sieci, a zyskasz grono stałych Klientów. Nasza agencja doskonale wiem co zrobić, aby uskutecznić Twoją widoczność w sieci. Wybierz najlepiej i dołącz do nas. 

Pozycjonowanie Gdynia - oferta

Czym jest pozycjonowanie w internecie i dlaczego jest takie ważne?

Otwierając własny biznes, trzeba zadbać o dobrą widoczność w internecie. Bez niej Twoja firma przestanie funkcjonować albo zacznie przynosić mniejsze dochody. Co takim razie zrobić, aby sobie pomóc?

Aby stworzyć pełnowartościowy i odnoszący sukces projekt potrzebne są trzy rzeczy: zaufanie, bezpieczeństwo i doświadczenie.  Podstawą do wypromowania biznesu jest zadbanie pozycjonowanie witryny internetowej, na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu Twoja firma zyska prestiż oraz pozytywny wizerunek w internecie. Zdobędzie bazę nowych Klientów oraz zadba o jeszcze lepsze stosunki z dotychczasowymi.

Skorzystaj z usług naszej agencji, a przekonasz się jak szybko i skutecznie można poprawić swoją pozycję w internecie.

Nasza oferta jest bogata i z całą pewnością dostosujemy się do Twoich potrzeb i wymagań. Nasi najlepsi fachowcy zadbają o jak najlepszy kontakt z Tobą i dobranie jak najkorzystniejszej oferty do twoich wymagań. Skontaktujesz się z nami poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej, a także wybierając nasz bezpośredni numer. Każdego zainteresowanego zapraszamy także do naszej siedziby, znajdującej się w niemalże każdym mieście w Polsce.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Jak już zostało wspomniane, działamy prężnie nie tylko na obszarze Gdyni, ale także w całej Polsce. Poniżej zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą:

 • Pozycjonowanie sklepów — należy wiedzieć, że pozycjonowanie sklepu jest procesem długotrwałym. Efekty takiej pracy zauważalne są po kilku miesiącach, jednak jak najbardziej warto zainwestować w rozwój. Korzyści płynących z pozycjonowania sklepu internetowego jest wiele, zaliczyć do nich można między innymi: zwiększoną konwersje, zadbanie o ugruntowaną pozycję marki, większą ilość odwiedzających, większy ruch na stronie oraz wzmocnienie swojej pozycji w dziedzinie e-commerce.

 

 • Wsparcie w zakresie SEO — nasze liczne działania w tym obszarze, pokazują naszym Klientom, że warto nam zaufać. 9 lat doświadczenia i grono zadowolonych odbiorców, to gwarancja sukcesu w tym zakresie. Stosujemy zaawansowane narzędzia, dzięki którym natychmiast możemy wykrywać błędy oraz usterki na Twojej stronie.

 

 • Pozycjonowanie lokalne i zagraniczne — pozycjonowanie zagraniczne staje się coraz bardziej popularne. Przedsiębiorcy starają się wypromować swój biznes na arenie międzynarodowej. Do pozycjonowania zagranicznego trzeba podejść w troszeczkę inny sposób. Jeżeli Twoja witryna nie jest przystosowana do pozycjonowania na arenie międzynarodowej, nie martw się, zajmiemy się tym profesjonalnie, zwracając uwagę na najważniejsze aspekty. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie lokalne, to sprawa wygląda nieco inaczej. Tego typu usługa idealna jest dla firm, które swoją pracę skupiają tylko i wyłącznie w obrębie jednego miasta lub regionu. Jeżeli ktoś chce znaleźć krawcową z Gdyni i wpisuje takie hasło w wyszukiwarkę Google, to najprawdopodobniej wybierze pozycję, która jest na pierwszym miejscu. Dlatego do nas należy zadanie, aby to Twój sklep był widoczny w wyszukiwarce jako pierwszy.

 

 • Kampanie linków sponsorowanych — to dzięki nim ruch na naszej stronie zwiększy się najszybciej. Co prawda za taką kampanię musimy zapłacić nieco więcej, natomiast o wiele więcej zyskamy. Z linków sponsorowanych możemy w dowolnym momencie zrezygnować, a także je aktywować.

Pozycjonowanie stron internetowych – zalety

 •  wzrost liczby odwiedzających Twoją stronę;

 •  lepsza  widoczność serwisu w wyszukiwaniach organicznych;

 • znalezienie potencjalnych oraz przyszłych klientów twojego sklepu;

 •  bycie “krok” przed konkurencją;

 • wzmocnienie  pozycji sklepu w internecie oraz większa rozpoznawalność;

 • skuteczny rozwój biznesu oraz zwiększenie dochodów przedsiębiorstwa.

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Gdyni

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że marketing, a w tym odpowiednie pozycjonowanie, to gwarancja sukcesu każdej firmy. Dlatego staramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zaproponować Ci jak najlepsze rozwiązania. Jeżeli jesteś zainteresowany nasza rozbudowaną ofertą, to zapraszamy do kontaktu i współpracy. Jesteśmy pewni, że dostosujemy się do Twoich oczekiwań i sprostamy Twoim wymaganiom. Klient jest dla nas najważniejszy, a współpraca z drugim człowiekiem powinna przebiegać jasno, bez zakłóceń i rzetelnie.

Na ostateczną kwotę, jaką poniesie Klient, składa się kilka niezwykle istotnych elementów:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Gdynia

Nie każdy wie, że działania pozycjonujące można zawęzić do danego regionu lub miasta. Zawężenie pozycjonowania do jednego obszaru ma bardzo wiele zalet. W takim przypadku musimy się skupić na jak najlepszym skojarzeniu słów kluczowych ze swoim miastem.

Dzięki geolokalizacji mamy informacje o tym, gdzie znajduje się każdy użytkownik na świecie. GPS wskazuje naszą pozycję i dzięki niej jesteśmy określani. Jeżeli jedziemy na wakacje i potrzebujemy skorzystać z usługi takiej jak stomatolog w Gdyni, to wpisujemy w Google hasło: „stomatolog Gdynia”. W ten sposób Google Maps wybierze dla nas najbliższą pozycję, ale także na pierwszym miejscu w wyszukiwarce wskaże tą, która jest najlepiej pozycjonowana.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą uzyskać nowych Klientów na arenie ogólnopolskiej i niezależnie od lokalizacji. Pozycjonowanie szerokie nazywana jest inaczej długim ogonem, znaczy to, że frazy kluczowe są dłuższe niż w tradycyjnym pozycjonowaniu. Long tail dostosowany jest od Klienta, który wie, czego chce, a jego zakup jest już sprecyzowany.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Gdynia

Pozycjonowanie lokalne skupione jest na optymalizacji pod kątem wyszukiwania na stronie, w taki sposób, aby strona pokazywała się jak najwyżej, na pytania związane z konkretnym miastem. Taka usługa prowadzona jest pod firmy pracujące w obrębie jednego miasta czy regionu, np: restauracje Gdynia, kosmetyka Gdynia, mechanik samochodowy Gdynia. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Sklepy i usługi internetowe powinny być bardzo dobrze wypromowane i widoczne w wynikach organicznych. Dlatego pozycjonowanie powinny być bardzo istotnym elementem reklamy internetowej. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Nasza agencja marketingowa rozlicza się na podstawie dwóch rodzajów umów:

Model abonamentowy — opiera się na stałych, comiesięczny opłatach.

Model abonamentowy plus rozliczenia za efekt — Klient płaci stałą opłatę, a dodatkowo premiuje firmę za pozytywnie przeprowadzone działania, sprzyjające wzrostowi zysków.

Niżej dostępny jest przykładowy plan taryfowy, przy modelu abonamentowym. Jeżeli pragniesz uzyskać więcej informacji, to zapraszamy do kontaktu indywidualnego. Chętnie wytłumaczymy nurtujące Cię sprawy oraz krok po kroku przedstawimy formę rozliczeniową.

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

 • Konkurencyjność frazy;
 • Wiek domeny;
 • Lokalizacja firmy;
 • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Gdynia

Firma Projektowa Gdynia

Kosmetyczka Gdynia

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Gdynia, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

  Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
  Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789