Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Gdańsk

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Gdańsk

Z Nami zyskasz grono lokalnych Klientów. Zadbamy przede wszystkim o to, aby Twoja firma była jak najlepiej widoczna i najczęściej wyszukiwana w mapach Google. Sprawimy, aby Twoi przyszli Klienci trafili do Ciebie bezpośrednio po wyszukiwarce Google oraz mapach.

Pozycjonowanie Gdańsk - oferta

Jako firma mamy do zaoferowania bardzo dużo. Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy poniżej.

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

Pozycjonowanie jest procesem, który zajmuje wiele godzin ciężkiej pracy. Aby należycie zostało przeprowadzone, należy dokładnie zapoznać się ze stroną i przygotować ją w taki sposób, aby była jak najlepiej widoczna. Programy, które odwiedzają taką witrynę, muszą ją potraktować jako zaufane miejsce, wtedy pozycja w sieci wzrośnie. Do przeprowadzenia prawidłowo tego procesu niezbędne jest użycie odpowiednich słów i fraz kluczowych.

Na bezbłędne pozycjonowanie sprzyja wiele czynników, które powinny działać na stronie albo zostać poprawione. Można do nich zaliczyć: działanie serwera, marketing treści, optymalizację strony, działania na zewnątrz, widoczność strony www czy widoczność w Google Maps.

Wiele firm zajmuje się pozycjonowanie stron, ale wiele robi to błędnie. Warto skorzystać z pomocy ekspertów i skontaktować się z nami. Na pewno wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie i całkowicie dostosujemy się do Twoich wymagań.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Nasza agencja działa skutecznie nie tylko w Gdańsku, ale także na terenie całej Polski. Warto wiedzieć, że kompleksowo zajmujemy się:

 • pozycjonowaniem lokalnymzwiązane jest ze słowami kluczowymi, które dotyczą tylko i wyłącznie jednego miasta czy regionu, np: „kosmetyczka Gdańsk, „biuro podróży Gdańsk”.
 • pozycjonowaniem sklepów – tworzymy kategorie danego sklepu, podstrony, a także zajmujemy się wykonaniem pozycjonowania szerokiego. 
 • pozycjonowaniem zagranicznym – pracujemy także dla Klientów zagranicznych. Wykonujemy audyt, dostosowujemy odpowiadające danemu krajowi słowa kluczowe i pozycjonujemy strony w danym języku.
 • wykonaniem audytu – audyt ma na celu sporządzenie sprawozdania na temat funkcjonowanie strony internetowej. Ma za zadanie przedstawić jej mocne oraz słabe strony i dzięki temu pomóc firmie.
 • wsparciem SEO – nasze 9 letnie doświadczenie pomaga nam w tworzeniu kampanii SEO i SEM.

Pozycjonowanie stron internetowych – zalety

Jak wiadomo, SEO jest najskuteczniejszym narzędziem do promowania przedsiębiorstwa w internecie. Dzisiaj, wielu Klientów szuka danego produktu lub usługi w sieci, dlatego należy zadbać o to, żeby nasza firma była jak najlepiej widoczna i dostępna dla potencjalnych Klientów.

Najważniejsze zalety pozycjonowania: 

 • zwiększenie ruchu na stronie;
 • większa świadomość marki;
 • dotarcie do przyszłych i potencjalnych Klientów;
 • lepsza widoczność strony w internecie;
 • zwiększenie zysków.

 

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Gdańska

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa marketing oraz promocja własnej firmy – bez tych dwóch elementów bylibyśmy niewidzialni w sieci, a nasze dochody stałyby w miejscu. Dlatego dostosowujemy Nasze działania do potrzeb Klientów oraz wymagań ich firm.

To ile zapłacisz za przeprowadzoną usługę, zależne jest od wielu ważnych elementów:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

Podchodzimy do Klienta indywidualnie. Każdy jest dla nas ważny. Mała i większa firma zazna naszego wsparcia. Razem stworzymy coś niepowtarzalnego. Wybierz naszą firmę, a Twój biznes nabierze nowego wymiaru i zacznie przynosić zyski. 

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Gdańsk

Pozycjonowanie lokalne to rozwiązanie dla firm, które są nastawione na duży sukces!

Ten rodzaj pozycjonowania skupia się na pokazaniu witryny na jak najwyższym miejscu w wyszukiwarce Google. Jednak usługa jest zależna od miasta czy regionu, w którego obrębie świadczysz usługi. Jeżeli jesteś fryzjerem z Gdańska albo weterynarzem z Gdańska i chcesz zdobyć więcej Klientów, to ta usługa jest dla Ciebie.

Jeżeli potencjalny Klient chce skorzystać z usług weterynarza w Gdańsku i właśnie to hasło wpisze w wyszukiwarkę i nie natrafi na Twoją firmę, to jest już pewne, że właśnie przepadła okazja do zarobienia. Pozycjonowanie lokalne ma za zadanie, podniesie Twojej strony, na pozycję numer jeden! Tylko wtedy masz największą szansę na sukces.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które dążą do zwiększenia swojej widoczności i sprzedaży niezależnie od lokalizacji. Pozycjonowanie long tail opiera się na promowaniu nawet kilku tysięcy fraz kluczowych. Frazy z tzw. długiego ogona składają się z kilku wyrazów kluczowych, w których tkwi duży potencjał na pozyskanie Klienta. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Gdańsk

Pozycjonowanie lokalne ma na celu poprawienie widoczności przedsiębiorstwa w internecie, jednak ogłaszającego swoje usługi w jednym mieście lub regionie. Im wyżej w wyszukiwarce Google jest firma, tym większą ma szansę na sprzedaż. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie nastawione jest dla osób, które wiedzą czego chcą. Należy tak dobrać słowa kluczowe, aby były jak najlepiej widoczne dla Google. Idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Stosujemy dwa modele rozliczeń. Model ryczałtowy oraz abonament + rozliczenia za efekt. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę na pozycjonowanie abonamentowe (miesięczne).

Opłatę ryczałtową charakteryzuje współpraca długofalowa. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z prawidłowego pozycjonowania strony, tak by utrzymywało się ono jak najdłużej, a Klient był usatysfakcjonowany z ruchu na stronie.

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie, to agencja jest dodatkowo gratyfikowana. 

Jeżeli nadal nie jesteś pewny co do ostatecznej ceny za usługę, to zapraszamy do kontaktu telefoniczne lub mailowego i chętnie wszystko dokładnie wytłumaczymy. Zawsze możemy zaproponować inną formę rozliczenia – Klient ma być zadowolony. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

 • Konkurencyjność frazy;
 • Wiek domeny;
 • Lokalizacja firmy;
 • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Gdańsk

Firma Projektowa Gdańsk

Kosmetyczka Gdańsk

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Gdańsk, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

  Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
  Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789