Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Częstochowa

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Częstochowa

Chcesz, aby Twoja firma była rozpoznawalna i dobrze widoczna w sieci? Warto postawić na najlepszych w branży IT. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, wielu stałych i zadowolonych Klientów oraz doświadczenie i profesjonalizm.

Pozycjonowanie Częstochowa - oferta

Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę naszej firmy.

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz im zaoferować coś wyjątkowego. Nasza agencja pomoże Ci wypromować stronę i rozkręcić biznes. Co oferujemy?

 • Przeprowadzenie audytu – polega na dogłębnej analizie Twojej strony internetowej pod względem jej dotychczasowej optymalizacji, strony technicznej czy budowy.
 • Wyżej wymienione elementy są ważne w całości funkcjonowania strony i między innymi od nich zależy jak, strona jest widoczna w wyszukiwarkach. Głównym celem audytu jest przygotowanie raportu, który wskaże słabe strony dotychczasowej witryny.
 • Wsparcie z zakresu copywritingu – działania z tego obszaru wspomagają optymalizację strony oraz link building. Teksty, które są dobrej jakości poprawiają widoczność strony, a co za tym idzie pozycję w internecie. 
 • Linkowanie tematyczne – metoda bardzo skutecznego pozycjonowania. Linki tematyczne są to odnośniki do strony Klienta. Takie linkowanie umieszczane jest na innych witrynach i ma na celu zwiększanie klikalności i poprawę widoczności usługi. 

Oferujemy także szeroko rozbudowane pakiety SEO oraz profesjonalne pozycjonowanie sklepu internetowego. 

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij nam adres Twojej strony www, a my przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

W jaki sposób firma korzysta na pozycjonowaniu strony i co daje pozycjonowanie? 

Search Engine Optimization, czyli w skrócie SEO, to bardzo ważne narzędzie do promowania strony internetowej w sieci. Obecnie najczęściej wybieraną przez Klientów wyszukiwarką jest Google, dlatego należy zadbać o staranne wypromowanie swojej firmy. SEO pomocne jest w wielu aspektach, z którymi warto się zapoznać poniżej.

Zalety wynikające z pozycjonowania strony internetowej:

 • Wyższy wskaźnik odwiedzin Twojej strony;
 • Znalezienie potencjalnych Klientów;
 • Lepsza pozycja witryny w wyszukiwarkach internetowych;
 • Zadbanie o wizerunek marki i budowa zaufania do marki;
 • Szybszy rozwój firmy;
 • Zwiększenie przychodów firmy;

Promocja witryny w świecie internetu może odbywać się też za pomocą innych kanałów promocji.  Warto zainwestować w profesjonalny marketing treści, linki sponsorowane czy zadbać o stworzenie silnej pozycji firmy w świecie social mediów. 

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Częstochowy

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

W Częstochowie działa wiele agencji marketingowych, jednak warto dokładnie zapoznać się z ofertą każdej z nich i wybrać idealną. Nasza agencja jest przykładem profesjonalizmu, wielu lat doświadczenia, a także bazą, która posiada setki zadowolonych Klientów z całego kraju. 

Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że za profesjonalne wykonanie Twojej strony internetowej trzeba zapłacić. Jednak ostateczna cena zależna jest od wielu czynników, takich jak:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

Nasza agencja podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, na jasnych i przejrzystych zasadach oraz bardzo profesjonalnie. Wyszczególniamy wszystkie prowadzone przez nas usługi, aby Klient nie poczuł się oszukany i wiedział o każdym działaniu. Na początku staramy się dokładnie zbadać i poznać stronę, pod wieloma względami. Następnie dostosowujemy indywidualne działania, które wdrażamy na stronę www. 

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Częstochowa

A może Twoja firma świadczy usługi jedynie lokalnie? 
 
Jeżeli podjąłeś decyzję o tym, że Twoja firma ma funkcjonować w określonym regionie, a ma być dobrze widoczna w internecie, to nie trzeba pozycjonować na obszar całej Polski. Takie założenia jak najbardziej mają sens. Dlaczego? Otóż za wypromowanie swojej strony zapłacisz mniej, szybciej osiągniesz zamierzone cele i precyzyjniej dobierzesz rynek docelowy. 
 
Pozycjonowanie regionalne umożliwia promowanie działalności na obszarze: miasta, gminy, powiatu, województwa, regionu. Wybierzemy i ustalimy odpowiednie frazy i słowa kluczowe po których znajdują Cię Klienci i zaczniemy promowanie przynoszące korzyści!

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Pozycjonowanie metodą long tail oznacza zastosowanie dłuższych słów kluczowych. Proces ten jest dostosowany pod świadomego Klienta, który wie, czego chce, a jego oczekiwania są jasno sprecyzowane. Tym samym zawęża zakres wyszukiwania. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Częstochowa

Pozycjonowanie lokalne to grupa działań, mająca na celu podniesie widoczności danej strony internetowej. W tym przypadku słowa kluczowe odnoszą się jedynie do jednego, konkretnego regionu lub miasta, np: “restauracja Częstochowa”, “zakład pogrzebowy Częstochowa”. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie uwzględniające specyfikę e-sklepów, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż. Ma na celu sprowadzenie do sklepu określonego użytkownika, w jak najszybszym czasie. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Nasza agencja stosuje dwa modele rozliczeń. Pierwszym z nich jest rozliczenie ryczałtowe, a drugim umowa hybrydowa.

Rozliczenie w formie ryczałtu polega na uiszczaniu stałych opłat, jest dobrym rozwiązaniem dla Klientów, którzy decydują się na dłuższą współpracę z naszą agencją.

Model hybrydowy polega na opłacaniu ryczałtu oraz pewnej sumy zależnej od efektów (pozycja w wynikach wyszukiwania). 

Jeżeli nadal nie jesteś pewny co do ostatecznej ceny za usługę, to zapraszamy do kontaktu telefoniczne lub mailowego i chętnie wszystko dokładnie wytłumaczymy. Zawsze możemy zaproponować inną formę rozliczenia – Klient ma być zadowolony. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

 • Konkurencyjność frazy;
 • Wiek domeny;
 • Lokalizacja firmy;
 • Jakość witryny.

Każda firma jest inna, a każdy Klient oczekuje czegoś innego, dlatego musimy dostosować się do wymogów każdego. Jedno jest pewne – nie będziecie żałować podjętej decyzji. 

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Częstochowa

Firma projektowa Częstochowa

Kosmetyczka Częstochowa

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Częstochowa, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

  Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
  Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789