Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Bydgoszcz

Chcesz skutecznie pozycjonować stronę internetową? To zadanie warto powierzyć najlepszym specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. My zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, skutecznie i w pełni profesjonalnie. 

Pozycjonowanie Bydgoszcz- oferta

Jak dokonać tego, aby strona była lepiej widoczna w wyszukiwarkach internetowych? 

Jeżeli jesteś rozpoczynającym działalność przedsiębiorcą i chcesz pozyskać Klientów, którzy będą do Ciebie wracać, musisz być bardzo dobrze widoczny w wyszukiwarce Google. Co to w praktyce oznacza?

Pozycjonowanie stron internetowych to proces czasochłonny i wymagający podjęcia odpowiednich działań, czasami niezwykle skomplikowanych. Stronę należy pokazać i zbudować jak najlepiej i jak najdokładniej, by zyskała miano zaufanej witryny i była pokazywana na jak najwyższych pozycjach.

Nasza firma kompleksowo zajmie się:

 • widocznością witryny w internecie;
 • poprawnym działaniem serwera;
 • działaniami zewnętrznymi;
 • optymalizacją strony internetowej;
 • content marketingiem;
 • czynnościami globalnymi;
 • poprawną widocznością w Google Maps.

Jeżeli chcesz być „o krok” przed konkurencją i pragniesz by Twoja strona internetowa była jedną z pierwszych w Google, to wybierz Nas. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wyślij Nam adres Twojej strony www, a My przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Nasza agencja działa skutecznie nie tylko w Bydgoszczy, ale także skupia Klientów z całej Polski. Poniżej umieszczamy szczegółową ofertę firmy:

 • Pozycjonowanie na rynkach zagranicznych – ta usługa staje się coraz bardziej popularna. Firmy chcą szukać Klientów na rynkach zagranicznych i nic w tym dziwnego. W tym przypadku zwracamy uwagę na język i treść strony (odpowiednie linkowanie i kodowanie) czy końcówkę domeny.
 • Pozycjonowanie regionalne –  mamy możliwość zaprezentowania i wypromowania działalności w obrębie jednego miasta, gminy, regionu.
 • Kampania linków sponsorowanych – dla osób chcących szybciej i efektywniej zareklamować swoją stronę www.
 • Pomoc przy kampaniach SEO i SEM – natychmiastowa pomoc w wykrywaniu błędów na stronie, pomoc w zrozumieniu SEO i szybkie wsparcie.
 • Wykonanie audytu SEO – dogłębna analiza strony internetowej w celu poprawienia jej błędów i praca nad dalszym rozwojem. Audyt przeprowadzany jest na wcześniejsze zamówienie Klienta.  
 • Prowadzenie sklepu internetowego – budowana jest świadomość marki, poprawiamy konwersję oraz pozycję sklepu. Ta usługa jest czasochłonna, jednak warto w nią zainwestować, bo w przyszłości to zaowocuje. 

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Bydgoszczy

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa marketing oraz promocja własnej firmy – bez tych dwóch elementów bylibyśmy niewidzialni w sieci, a dochody stałyby w miejscu. Dlatego dostosowujemy działania do potrzeb Klientów oraz wymagań ich firm.

Na ostateczną kwotę, jaką poniesie Klient, składa się kilka niezwykle istotnych elementów:

• Obecny stan Twojej strony internetowej;
• Konkurencyjność Twojej strony na rynku internetowym;
• Lokalizacja;
• Dobór fraz kluczowych.

Jak działa nasza firma?

Kiedy otrzymujemy prośbę o wycenę, to odsyłamy ją gotową już zaledwie do 48h Klientowi. Jeżeli proponowane przez nas rozwiązania są akceptowalne przez obie strony, to podpisujemy umowę. Kolejno zajmujemy się przygotowaniem powierzonej nam strony www pod względem SEO. Następnie Klient ma możliwość śledzenia przeprowadzonych przez nas działań za pomocą narzędzi analitycznych. 

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Usługa regionalnego pozycjonowania skierowana jest przeważnie do mniejszych firm, którym zależy na pozyskaniu nowych Klientów, a także na zwiększeniu ruchu czy lepszej widzialności strony internetowej w wyszukiwarkach. 
 

Dla przykładu: chcąc znaleźć najbliższy salon optyczny w Bydgoszczy, wpisujemy w Google frazę
„salon optyczny Bydgoszcz”, wtedy mapa Google wyszukuje dla nas najbliższy salon. Dlatego tak istotną sprawą jest zadbanie o to, aby firma figurowała na szlaku Google Maps.

Jeżeli właściciel decyduje się na skierowanie swojej oferty do mieszkańców danego miasta, to w takim przypadku serwis powinien być zoptymalizowany poprzez stworzenie landing page dla danego miejsca, lokalizacji.

 
Pozycjonowanie regionalne umożliwia promowanie działalności na obszarze: miasta, gminy, powiatu, województwa, regionu.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Najlepsze rozwiązanie dla firm, które dążą do zwiększenia swojej widoczności i sprzedaży niezależnie od lokalizacji. Strategia ta ma na celu wyszukanie konkretnego produktu, założonego przez użytkownika. Tutaj należy skupić się na podaniu dokładniejszych cech produktu. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Pozycjonowanie lokalne skierowane do mniejszych przedsiębiorstw, mieszczących się w obrębie tego samego miasta, regionu czy gminy. Ma na celu wzmożenie ruchu na stronie, pozyskanie nowych Klientów, a także osiągniecie jak najwyższej pozycji w rankingu. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie szerokie ma na celu optymalizację sklepu oraz ciągłą pracę z treścią i nad treścią. Unikalny content zasilający witrynę pomoże w wyprzedzeniu konkurencji. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

U nas można rozliczyć się na dwa sposoby. Występuje model ryczałtowy oraz abonament + rozliczenia za efekt. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę na pozycjonowanie abonamentowe (miesięczne).

Opłata ryczałtowa charakteryzuje się podjęciem współpracy długoterminowej. Agencja wywiązuje się jak najlepiej z rzetelnego pozycjonowania witryny, a Klient jest usatysfakcjonowany z ruchu na swojej stronie.

Abonament z rozliczeniem za efekt różni się jedynie tym, że jeżeli firma w danym miesiącu uzyska lepsze efekty, które będą przekładały się na finanse i zadowolenie Klienta, to agencja jest dodatkowo wynagradzana.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej placówki w Bydgoszczy oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i dostosujemy się do Twoich wymagań. Dla nas zadowolenie z wykonanej usługi jest najważniejsze. 

Koszty Pozycjonowania

Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak:

 • Konkurencyjność frazy;
 • Wiek domeny;
 • Lokalizacja firmy;
 • Jakość witryny.

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Bydgoszcz

Firma Projektowa Bydgoszcz

Kosmetyczka Bydgoszcz

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Bydgoszcz, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

  Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
  Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789