Pracujemy od PON -PIA 9:00-17:00
Email biuro@wypozycjonowanie.pl Zadzwoń! +48 667 789 789

Pozycjonowanie Białystok

Skuteczne pozycjonowanie lokalne w mieście Białystok

Chcesz być widzialny w sieci? Chcesz, aby Twoja firma odnosiła sukcesy i przynosiła większe dochody? Jeżeli tak, to doskonały wybór! To my zwiększymy Twoją sprzedaż internetową, pokażemy Cię w sieci oraz zwiększymy codzienny ruch na Twojej stronie. Warto nam zaufać!

Pozycjonowanie Białystok - oferta

Warto zadbać o to, aby Twoje przedsiębiorstwo wzniosło się na wyżyny marketingu i sprzedaży! Jak tego dokonać?

Jeżeli dopiero założyłeś firmę i chcesz, aby Twoim potencjalni Klienci ją znaleźli i skorzystali z Twoich usług, to wybierz najlepiej jak się da! Współpracy z nami nie pożałujesz!

Nasza firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku, dlatego wybrało nas wielu Klientów, z którymi współpracujemy wiele lat. Posiadamy także bogatą bazę nowych firm, które coraz chętniej i częściej korzystają z naszych usług. Jesteśmy firmą profesjonalną, rzetelną, a przede wszystkim doskonale znamy się na tym co robimy, a także idealnie dopasowujemy się do potrzeb Klienta. Nasza oferta jest niezwykle bogata, a ponadto jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe pomysły i propozycje naszych Klientów. 

Warto wiedzieć o tym,  że jeżeli chcemy “wyprzedzić” konkurencję musimy być od niej lepsi, pod każdym względem. Usługi naszej firmy są bez wątpienia najlepsze. Jeżeli jesteś zdecydowany, to pamiętaj o tym, że u nas wycena Twojej usługi jest darmowa i otrzymujesz ją w ciągu 48h. Ponadto można się z nami skontaktować mailowo oraz telefonicznie. 

Zadzwoń teraz! +48 667-789-789

Wyślij zapytanie

*Darmową wycenę otrzymasz do kilku 48h

Nasza agencja działa bardzo prężnie na terenie całego kraju. Białystok jest na naszej mapie i w tym mieście również mamy wielu Klientów. Poniżej przedstawiamy naszą bogatą ofertę, warto przeanalizować w czym jesteśmy najlepsi.

Pozycjonowanie stron internetowych jest dla nas najważniejsze, a wykonujemy to zadanie na najwyższym poziomie. Proponujemy takie działania, i tak dobieramy komponenty, aby Twoja firma w wyszukiwarkach Google była widoczna jak najwyżej. Aby móc tego dokonać musimy mieć wiedzę, na temat tego co wpływa na ranking poszczególnych stron w wyszukiwarce Google. 

Musimy mieć pełną kontrolę nad:

 • Treściami i elementami umieszczanymi na stronie – teksty muszą być nasycone słowami kluczowymi odpowiednimi dla Google, treść musi być unikalna i spójna z tym co umieszczamy na stronie, a Klient musi czuć się zaspokojony informacją, którą otrzymuje. 
 • Aktywnością w social mediach – docieramy do Klienta różnymi możliwymi kanałami. Popularne w dzisiejszych czasach portale społecznościowe, są ku temu doskonałą okazją na pokazanie się w internecie i zjednanie w sobie potencjalnych zainteresowanych. Treści i komunikaty w mediach społecznościowych muszą być ciekawe, zachęcające i przykuwające uwagę.
 • Technicznymi aspektami strony – kod HTML musi być poprawny, strona ma być responsywna, a nagłówki odpowiednio dobrane (H1, H2…). Warto wdrożyć bezpieczny protokół HTTPS, a także certyfikat SSL. 

Co daje poprawne pozycjonowanie strony www?

Search Engine Optimization jest podstawowym narzędziem niezbędnym do pozycjonowania strony.  Sam proces pozycjonowania jest nieodłącznym elementem marketingu internetowego. Dlatego należy nieustannie zagłębiać się w wiedzę na temat mechanizmów, które rządzą wyszukiwarkami i dostosowywać kod do bieżących algorytmów wyszukiwarek. 

Zalet wynikających z pozycjonowania strony internetowej jest kilka:

 • skupienie i uwydatnienie walorów przedsiębiorstwa;
 • zdobycie i dotarcie do przyszłych Klientów;
 • poprawienie “widoczności” swojej strony w wyszukiwarkach;
 • zwiększenie dochodów firmy;
 • uzyskanie przewagi nad konkurencją. 

Więcej ruchu, więcej klientów więcej zamówień z Białegostoku

2.20% CTR

222% ruchu więcej

303% ROI

Działania naszej agencji w pełni podporządkowujemy Klientom. Staramy się sprostać ich wymaganiom i prośbom. Zależy nam na jak najlepszych efektach i utrzymywaniu długofalowej współpracy, dlatego pozycjonowanie zaczynamy od samego początku, by dokładnie poznać daną branżę. 

Jak przebiega pozycjonowanie strony?

Zaczynamy od zapoznania się z wymaganiami Klienta. Przeglądamy dokładnie stronę internetową i słuchamy pomysłów Klienta. Kolejno zajmujemy się wykonaniem kompleksowego audytu, pod kątem SEO. Szukamy słabszych stron danego serwisu, poprawiamy je i “wyciągamy na wyżyny”. Dokładnie analizujemy wytyczne Google i wykonujemy właściwą optymalizację. 

1%
Satysfakcji
1
Wypozycjonowanych fraz
1 lat
doświadczenia
0
Za przygotowanie oferty

Pozycjonowanie Białystok

Czym jest pozycjonowanie regionalne?
Pozycjonowanie regionalne skierowane jest do biznesów i działalności skupionych w obrębie jednej miejscowości czy regionu. Nie trzeba udzielać się na globalnym rynku, a wystarczy zadbać o dobrą widoczność w swoim regionie i jego okolicach.
 
Jak działa pozycjonowanie regionalne? 
Jeżeli dany użytkownik znajduje się na terenie Białegostoku i wpisuje w wyszukiwarkę Google frazę “fryzjer”, to mapy wskażą mu najbliższy (najlepiej pozycjonowany) salon fryzjerski w okolicy. Taką możliwość daje nam geolokalizacja w wyszukiwarkach internetowych. 
 
Pozycjonowanie regionalne także oparte jest na właściwych frazach kluczowych, z tymże wzbogacone zostaje o nazwę miasta, np: “fryzjer Białystok”, “restauracja rynek Białystok”, “mechanik samochodowy Białystok”.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie long tail

Pozycjonowanie long tail, to frazy, które mają więcej niż trzy słowa. W wyszukiwarkach internetowych wpisywane są rzadziej, a jeżeli już, to przez użytkownika świadomego i wiedzącego czego szuka, zdecydowanego. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Białystok

Pozycjonowanie lokalne odpowiednie jest dla biznesów skupionych w obrębie jednego miasta czy regionu. Taka firma nie będzie myślała o pozycjonowaniu globalnym, a będzie skupiona na konkretnym mieście, np: “żłobek Białystok”. 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie produktów

Pozycjonowanie sklepów jest o tyle istotne, że należy zadbać o całość. Taki sklep nastawiony jest na sprzedaż ogólnokrajową, dlatego powinien być bardzo dobrze rozpoznawany przez wyszukiwarki. Pozycjonowanie sklepów internetowych jest trudniejsze, gdyż trzeba wziąć pod uwagę więcej czynników. 

Przykładowe ceny pozycjonowania

Opieramy się na dwóch modelach rozliczeń: ryczałtowym i abonamentowym z rozliczeniem za efekty. Niżej znajdziesz dokładniejszą wycenę i ofertę, natomiast jeżeli dalej nie jesteś pewny co do takiej formy, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Ryczałt, to nic innego jak stała opłata, opierająca się na długofalowej i długoterminowej współpracy. Jeżeli Klient jest zadowolony z usług naszej firmy i chce z nami kontynuować pracę, to taka propozycja rozliczenia będzie odpowiednia. 

Opłata abonamentowa z rozliczeniem za efekty różni się jedynie tym, że jeżeli efekty współpracy generują dodatkowy ruch, przychód itp., a Klient jest zadowolony, to dodatkowo premiuje firmę. 

 

Koszty Pozycjonowania

Na ostateczną cenę usługi ma wpływ wiele czynników. Opłaty za konkretne usługi mogą się od siebie różnić, ponieważ niektóre zadania wymagają więcej pracy, niżeli inne – pochłaniają mniej czasu. Na końcową cenę mają wpływ między innymi: branża, zasięg frazy czy konkurencja. 

Zobacz nasz cennik pozycjonowania

Przykładowy cennik pozycjowania w ofercie za efekt

Fraza:

Fryzjer Białystok

Firma projektowa Białystok

Kosmetyczka Białystok

Cena / m-c:

79zł*

49zł*

59zł*

Skuteczne pozycjonowanie stron

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Białystok, jak i innych zakątkach Polski.

Szybkie przygotowanie oferty - wyślij formularz i otrzymaj ofertę do 48h

  Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie za efektinteresuje mnie inne rozliczenie
  Call Now ButtonZadzwoń +48 667 789 789